ekspert

kukes

New member
Witam , mam pytanko jeśli nie zgadzam sie z orzeczeniem serwisu , bo kineskop jaki otrzymałem od nich po wymianie jest do niczego ( przebarwienia na dole ekranu - które są od samego początku po włączeniu czyli nie jest to efekt nagrzanie tv , dodatkowo ciemna plama w górnym rogu kineskopu i buczenie tv po nagrzaniu), gdzie można ,,znależć,, niezależnego eksperta który wystawiłby mi jakieś orzeczenie , potrzebne ewentualnie w sądzie???Mam zamiar pozwać do sądu albo serwis jako firmę albo pana który zajmował sie ,,naprawą,, i twierdzi ,że wszystko jest cacy.Nadmienię ,że ich pracownik jak przyjechał do mnie po tv i zobaczył ten przebarwienia od razu poszedł po pętlę indukcyjną( niestety nic nie pomogło ) a ,,fachowiec,, w ,,serwisie,, k..... twierdzi że jest ok.
 
Ostatnia edycja:

ThYX

New member
Zadzwoń do Federacji Konsumentów i niech ciebie skierują do Sądu Konsumenckiego. Umów się z prawnikiem (to nic nie kosztuje) i przygotuje ci pismo na twoją ewntualność. Możesz iśc do sądu (zwykłe procedury) lub do sądu polubownego (1 miesiąc) ... ale druga strona musi się na to zgodzic bo od takiego wyroku nie ma odwołania.

Pozdr. ThYX
 
Do góry