niewypełniona Polska gwarancja

el@Pajaco

New member
Mam pytanie jak to jest z niewypełnioną kartą gwarancyjną tzn. bez pieczątki sklepu, numeru seryjnego, daty zakupu itp.? Jak w takim przypadku postępuje serwis przyjmuje czy też nie.
 

SwMikołaj

New member
Jasne ze nie.
Gwarancja musi byc dokladnie wypelniona przez sprzedawce !
Pomysl troche - skad bylo by wiadomo ile masz jeszcze gwarancji???
Czysty blankiet to ja sobie moge w domu wydrukowac :)

Pozdrawiam.
 

el@Pajaco

New member
SwMikołaj napisał:
Jasne ze nie.
Gwarancja musi byc dokladnie wypelniona przez sprzedawce !
Pomysl troche - skad bylo by wiadomo ile masz jeszcze gwarancji???
Czysty blankiet to ja sobie moge w domu wydrukowac :)

Pozdrawiam.

na paragonie, fakturze jest data zakupu, zawsze jak kupowałem to przynajmniej była pieczatka sklepu, a teraz dostałem czystą kartę gw. więc chyba będę musiał ją odesłać, żeby wypełnili.
 

sewan

New member
A czytałeś w ogóle co jest napisane w gwarancji?
Na 100% jest tam zapis dotyczący warunków, jakie muszą zostać spełnione, by gwarancja była ważna.
 

szok-k

New member
........gwarancja

Oczywiście jak chcesz skorzystać z serwisu gwarancja musi byc wypełniona. Wiele sklepów dziś tego nie robi - musisz zachowac paragon lub fakture. Np M&M moze Ci podbic gwarancje do roku czasu od daty sprzedaży. Poczytaj trochę w prawach konsumenta na temat gwarancji i rękojmi dużo Ci sie wyjasni na ten temat. Spzredawcy zawsze chca iść na "łatwiznę" i wciskaja "kit" kupującym, a rzeczywiscie odpowiadaja w szerszym zakresie niz mówia.
pozdrawiam
 

el@Pajaco

New member
dzięki wszystkim za odpowiedzi... wyślę kartę gw. do podbicia lepiej nie ryzykować tym bardziej że 5K PLN droga nie chodzi.

Pozdr. ALL
 

szok-k

New member
...gwarancja

Zrób to oczywiście, ale pamiętaj zrób ksero paragonu (by Ci zostało cokolwiek) i wyślij poleconym. A najlepiej przy okazji to zrobic osobiscie.
Pozdro
 
Do góry