Sherwood RV-6010R POMOCY

narex

New member
Mam problem z amplitunerem Sherwood'a, mam go już jakiś czas i od niedawna nagle wyłącza się dźwięk (wzmacniacz nadaldziała). Kiedy dźwięk się wyłącza nie ma na wyjściach żadnego sygnału(kolumny nawet nie szumią i jest tak na wszystkich wyjściach - A,Bsłuchawkowym). Zwykle włącza się znowu, ale różnie - czasem po parusekundach czasem po paru godzinach. Próbowałem podłanczać na różne wyjścia i najlepiej działą jak dwa głośniki(bo mam tylko 2) podepne pod prawe kanały wyjść A i B i włącze oba naraz. Musze coś z tym zrobić bo efekt mono mnie nie zadowala. Ktoś wie ile by kosztował serwis? Albo jak i co wymienić samemu?

Mam go podłączonego przez AUX do kompa i przez CD do TV, dzwięk z komputera działa idealnie ale z TV przy przełączaniu kanałów jest taki nagły,głośny huk, czy to może być wina kondensatorów?

Po trzecie przydałby mi sie pilot ale nie chcem kupować oryginalnego bo jest za drogi i trudno go dostać. Nie znam sie i czy ktoś wie czy uniwersalny bedzie się dobrze sprawował? I czy nie bedzie problemu z ustawieniem tam wszystkiego...
Pozdrawiam i czekam na konkretne odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry