Problem z połączeniem TV Philips z laptopem Acer !!!

vheider

New member
Witam, mam następujący problem. Posiadam laptopa Acer Aspire 3692. Mamwyjście VGA oraz TV-out z karty (karta jest standardowa zintegrowana -Mobile Intel 945gm express chipset family). Oraz telewizor LCD Philips42PFL7662, który ma wejścia SCART, S-video, component oraz HDMI.Próbowałem się połączyć na kilka sposobów (przy połączeniach S-videomiałem czarno-biały obraz, przy połączeniu VGA-component brak sygnału).W instrukcji od TV jest napisane że połączenie tylko za pomocąDVI-HDMI. Czy istnieje jakiś sposób na połącznie tych sprzętów? Czy jedynym rozwiązaniem jest konwerter sygnału analogowego na cyfrowy??
 

vheider

New member
chiker napisał:
kolega mam taki sam problem

rozwiązałeś go może bo sam już nie wiem jak podłaczyc to LCD do laptopa



Niestety ciągle nic...:( wydaje mi się że to jest niemożliwe bez konwertera sygnału VGA na cyfrowy. Jedyne co udało mi się osiągnąć to czarno-biały obraz, bardzo dobry, ale jednak czarnobiały, no i dźwięk ale to za pomocą innego kabla - bezpośrednio do amplitunera (bądź dvd). Może jednak ktoś nam jeszcze tu pomoże...:(
 

tomnet21

New member
czarno biaŁy obraz

Witam koledzy
Równiez ma taki problem: karta standardowa zintegrowana -Mobile Intel 945gm express chipset family). Oraz telewizor LCD Philips32PFL3312
Czy znalazlo się jakieś rozwiązanie.
Pozdrawiam
 

maku14

New member
Widze, ze stary temat, ale moze sproboje tu ;/ .. [jak nie wyjdzie to zaloze nonwy temat].. rozwiazania na Wasze problemy niestety nie znam.. chcialbym sie jednak podepnac pod watek juz rozpoczety.. moze nie jest on scisle spojny z tematem ale jednak. otoz jestem rowniez posiadaczem notebook'a Acer Aspire 3692.. w zwiazku z tym mam do Was pytanie - czy orientujecie sie jak na tym laptopie chodza filmy hd puszczone do telewizora o duzej rozdzielczosci ? I czy jesli na moim laptopie smiga dobrze to czy podlaczeniu pod tv bedzie spadek wydajnosci ? pzdr..
 
Do góry