Problem Ze Sklepem Pomocy!

SAMKS

New member
Co mam robić ...3 miesiące temu kupiłem DENONA 1907 +koda AV702 SW 1000 po jakimś czasie użydkowania w SW był szłyszalne bardzo głośnie zakłucenie dzwoniąc do sklepu powiedzano mi ze to wina SW wymieniono mi na nowy lecz to nic nie zmieniło więc zawiozłem 1907 do sklepu i odesłano go do naprawy po 2 tyg. przyszedł ale to nic nie zmieniło ( choć wynieniono koncówke mocy) Dzwoniac do serwisu powiedzano mi ze nie usuną tego zjawiska . Więc poprosiłem o napisanie mi expertyzy
no i przyszła .PODANE PRZEZ PANA ZJAWISKO WYSTĘPUJE WE WSZYSTKICH MODELACH 1907.. (to po co wymienali koncówke mocy) choc nikt ze sprzedających nigdy nie miał z tym zjawiskiem doczyniena Po walce ze sklepem zaproponowano mi 1508 Denon natomiast gdy poprosiłem o zwrot pieniędzy powiedzano mi ze o 20% mnej A poza tym 1907 raczej jest lepszy od 1508 powiedzce mi co mam robić poprostu jestem ...................:twisted:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli expertyza jest j.w - to jest wyłącznie dobra wola sklepu.
I decyzja należy do Ciebie . W tej sytuacji wykazali dużo dobrej woli.
 

SAMKS

New member
tylko ze podczas zakupu nie zostałem poinformowant o tym zakłucenu co według prawa "jest nie dotrzymaniem warunków umowy sprzedaży " a to ze sklep nie wiedzał o tym zjawisku to mnie nie obchodzi ........ więc powinienem dostać sprzet " taki sam sprawny ale nie gorszy " chyba ze wyraze na to zgode tylko nie daje mi spokoju to ze chcą 20 % zabrać jak poprosze o kase .......
 

SAMKS

New member
ok tylko sklep mnie nie poimformował o tym zjawisku poczdas zakupów i oczywiście bym go nie kupił ..... a tłumaczenie ze oni tego nie wiedzeli to mnie nie interesuje poza tym gdze nie dzwoniłem wszyscy byli zdziwieni (mowa o sklepach) jak muwiłem o tym zjawisku haaa a co zabawne to podłączono mi 1907 z SW 1000 taki jaki mam i notabene było ok.... więc albo serwis ściemnia albo sklep a poza tym jeśli to zjawisko występuje to powinoo być zamieszczone w instrukcij ze jesto normalne dla tego typu 1907........ i by było ok
 
Do góry