DVD 1080P7 Samsung nie czyta VCD?

mario.wp

New member
Witam,
kilka dni temu zakupiłem DVD Samsung 1080P7. Wczesniej planowałem zakup HD860 który odtwarzał wg strony www producenta format VCD i SVCD. Minęło troche czasu i teraz zdecydowałem sie jednak na 1080P7 nie wnikając szczególnie w to co odtwarza - pomyslałem nie może odtwarzać mniej niż starszy i słabszy model... I tu niemiła niespodzianka, po włożeniu płyt VCD nie widzi ich w ogóle - zadnej z kilkunastu, które chodzą na kompie bez problemu. W teście Audio napisali że odtwarza VCD, na stronie samsunga nie ma na ten temat info, a w instrukcji obsługi w informacji o płytach nieodtwarzalnych nie wymieniono formatu VCD ale żeby było ciekawiej w tym co odtwarza też go nie wymienili... zapomnieli o nim???
Pomyślałem że zaktualizuję firmware, ściągnąłem ze strony samsung polska plik z aktualizacją i nie dość że nadal nie działa VCD to jeszcze nie ma języka polskiego w menu!!! Polepszyłem sobie. Innego pliku nie ma nawet na stronie ogólnoświatowej... Infolinia nie działa w weekend więc liczę na was, może ktoś z was wie co jest grane z tym VCD i z kąd wziąć teraz plik z firmware PL?
Pozdrawiam
Mario.wp
 

mario.wp

New member
Odpowiem wam, że dowiedziałem się z infolinii samsunga że tegoroczne modele nie obsługują już formatu VCD/SVCD... Wbrew temu co w specyfikacji sprzetu piszą niektóre sklepy internetowe.
pozdrawiam
 

borowqa

New member
W ogóle to DVD jak i strona oraz centrum servisu to syf!!!
Kupiłem to g...o i jak kolega zaktualizowałem firmware!!! Nic się nie polepszyło a nawet pogorszyło!!!
Nie ma jezyka polskiego, napisy ledwo widać bo są jakieś szare, firmware też z j.polskim w menu nie ma w ogóle w necie!!!
Co dalej!!!????
może kolega z powyższego postu coś znalazł, jakieś rozwiązanie problemu!!!
czy pozostaje servis i brak dvd przez miesiąc??
 
Do góry