prośba o pomoc LCD

kaseta

New member
Witam, sytuacja jest następująca.

We wtorek dnia 6.11.2007 zakupiłem w MM telewizor LCD Samsung 32 R82B, zakupiłem go bo akurat właśnie do wtorku była promocja u idiotów rat 0%. Telewizor lezal u mnie w domu az do piatku, ponieważ w tym czasie kończyłem remont pokoju w którym ów odbiornik miał stanac. Kiedy skończyłem remont tj piątek przeniosłem meble itp itd otworzyłem karton z TV ustawiam go na półce i ku mojemu zdziwienie ekran telewizora ma niewielką rysę ok1 cm początkowo myslalem ze to jakis wlosek, ale po dotyku sciereczka zamieszczona w komplecie stwierdzilem jednoznacznie ze jest to ryska. na nastepny dzien pojechalem do sklepu oddac odbiornik, jednak nie bylo kierownika dzialu rtv. Martwie sie bardzo ze moga mi telewizora Ci zlodzieje nie wymienic:( i tutaj pytanie, czy w razie czego, jesli mi nie wymienia odbiornika jest jakis cien szansy zeby pozbyc sie tej ryski. Dodam ze nie przeszkadza ona jakos znaczaco w ogladaniu itd, ale sam fakt ze znajduje sie na ekranie mnie dobija :( wkoncu czlowiek kupuje nowy TV i chce zeby wszystko bylo w jak najlepszym porzadku.....moze istnieje jakis sprawdzony sposob, preparat cokolwiek ktory moze mi pomoc z moim problemem ??? dziekuje serdecznie z gory za pomoc i odpowiedzi

pozdrawiam
 

krecha2

New member
a odlepiles wszystkie folie ochronne? bo jezeli sa wszystkie folie itp to masz prawo oddania tv do 10 dni bez zadnego tlumaczenia i musza wziasc ,jezeli widac ze byl uzywany .. bedzie ciezej:),, nie wiem dlaczego nie zobaczyles odrazu stanu ''panelu'' to juz lepiej jak przyjedzie kuriwer z tv bo przynajmnie karze przy nim zobaczyc wszystko czy nie ma rys itp:)
 

kaseta

New member
Wszystkie folie ochronne itd zostały na panelu nic nie odkleiłem, TV stał dosłownie przez chwile, jak pisałem otworzyłem go w piatek i wyciagnalem z kartonu, w sobote juz został spakowany i odwieziony. Co do tego oddania w terminie do 10 dni, to czy jest jakas instytucja prawna ktora mi to gwarantuje ?

jak nie wymienia mi TV to sie normalnie załamie


czekam na odpwoiedzi i dziekuje za pomoc
 

kaseta

New member
bylem zestresowany poniewaz facet ktory przyjmował tv juz cos krecil nosem i zaczal gadac ze jest to uszkodzenie mechaniczne, ale dzieki bogu wymienili TV, dostalem nowy sprawdzilem na miejscu zero rys , ideal. dzisiaj podlaczylem go do mojego denonka i PS3, cudo !

dzieki za pomoc pozdrawiam

temat do zamkniecia
 
Do góry