HDR-HC3E...piętnaście minut póżniej

Siodmy

New member
Witam serdecznie .
Pare dni temu Zostałem posiadaczem nowej kamery Sony HDR-HC3E.Wybralem nowa a nie używaną ponieważ uważałem że „tak będzie lepiej” . żeby oszczędzić pare złotych kupilem ja na ebay .przyszla na czas . jednak szczęście trwało jakieś 15 min.

Do rzeczy :
Kamera posiada automatyczną przesłonę przed obiektywem która w trakcie nagrywania otwiera się z wiadomych względów , podczas gdy jest wyłączona lub w trybie odtwarzania jest zamknieta .
U mnie jest odwrotnie , co czyni ją bezużyteczną .wielokrotne próby wykonywania poleceń włącz/wyłącz , wyjmowania baterii, resetowania ustawień nie dały żadnego rezultatu.
Jako ze nie mam formalnego rachunku ze sklepu tylko dowód zapłaty od osoby prywatnej co czyni druk gwarancji bez wartości .Sprzedający nabrał wody w usta .
Do momentu w którym nie zwrócę kamery w zamian za pieniążki które zapłaciłem /co może nie być łatwe/ skazany jestem na naprawę jej we własnym zakresie .Przeszukałem net ,natknąłem sie na podobny wypadek,lecz w nim kamera zostala wymieniona na nową.

Więc co dalej ? co to może być ??? Czy ktoś z Was spotkał się z tym problemem ??

Pozdrawiam
 
Do góry