Kwadraciki w obrazie SAMSUNGA

wyzszy1979

New member
Witam , mam taki problem w tv LCD Samsung 26 R51B , mam nadzieje ze uda mi sie to jakos opisac. Na poczatku zaznacze ze najbradziej ten efekt widac na sportowych relacjach a zwlaszcza na pilce noznej i siatce.Otoz w czasie ogladania jest zwonienie plynnosci obrazu (biegnacego pilkarza, odbijajacej sie pilki do siatki ) i ta pilka i ten pilkarz robia sie w takie kwadraciki jakby ,linie no w kazdym razie nie jest to ladne wyraziste, po pewnym momecie znowu ladny plynny obraz i nagle zwolninie jakby skokowy obraz i znowu kwdareaciki. dodam ze nie zawsze dzieje sie w taka sama intensywnoscia , sa mecze ze ani razu sie nie zrobi ale jak juz np jest liga angielska to nono stop
frown.gif
( ,Na poczatku myslem ze to przez tuner cyfrowy (bo tak mam od samego poczatku czyli od kupna tv rok temu) ale na obrazie z anteny naziemnej ten efekt tez wystepuje , z tym ze tu wiecej jest juz nie na samych relacjach sportowych a np na tvn (mialem np na programie "dzien dobry tvn), Kiedys bylem w pubie na meczu (jeszce nie mailem swojego tv) i tez wlasnie zauwazylem ze byl tki sam efekt .Wie ktos moze czym to jest spwodowane ? czy to wina tv i musze oddac go do serwisu ? czy moze zla jakoscia sygnalu z tunera lub anteny naziemnej.Moze dodam jeszce ze to zwolnienie i skwadracikowanie dotyczy np tylko zawodnika lub pilki ,lub oczu samych czlowkiea a reszta obrazu na tlewizorze jest ok .Obraz z dvd jest super , zadnych smuzen nie ma ani z DVD ani z tunera jak i rowniez z naziemnej anteny "jedynie" to dziwne kwadracikowanie polaczone ze zwolniem jak i brakiem plynnosci ruchu np sameo biegnacego zawodnika
user_online.gif


Warn: (0%)
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif

 
Do góry