Problem z połączeniem i przełączaniem źródeł

ProkopSop

New member
Witam,
Pacjenci - Philips pus7805 i h/k 161S

Na początku miałem problem, aby połączyć tv z kinem. Działy się cuda włącznie z przełączaniem źródła kiedy wszystko grało i chciałem zmienić głośność na pilocie tv w kinie. Z 2 - 3 kliknięcia w pilot i w kinie sam przełączał się na inne źródło. Uporałem się z tym (tak myśle) bo się wszystko uspokoiło.
Pozostała jeszcze kwestia źródeł -gra tv, jest kino podłączone i wszystko działa. Włączam np PS4, automatycznie zmienia się źródło na kinie i działa wszystko z PS4. Wyłączam konsole, włączam tv, wraca do tv i zaczynaja się problemy. Raz jest tak, że działa jednocześnie głos z tv i z kina przy czym regulacja głośności działa tylko dla tv i oczywiście po wyłączeniu tv nie gaśnie kino. Czasem tez się zdarza, że jak wyłącze ps4 i przejdę do tv, automatycznie przełącza mi się znowu kino na ps4 i włącza mi samo ps4. I tak w kółko (tak jest to mega wkurzające). Odłączam z prądu tv i kino na pare minut i wszystko wraca do normy do czasu aż znowu nie zachce mi się pyknąć w fife czy puścić cos przez Apple TV.
Proszę o pomoc
 
Do góry