serwis panasonic

honu

New member
czy ktos wie czy mozna cos zrobic jesli serwis naprawia tv plazma panasa juz ponad 14 dni podobno jest do 28 ale jesli i ten termin zostanie przekroczony ?
 

Adi

New member
honu napisał:
czy ktos wie czy mozna cos zrobic jesli serwis naprawia tv plazma panasa juz ponad 14 dni podobno jest do 28 ale jesli i ten termin zostanie przekroczony ?
Witaj!!!
Masz napisane w gwarancji. Mogą trzymać TV w serwisie do 28 dni. Od dnia 29 możesz ubiegać się już o nowy TV i nie przyjmować starego. Na nowy Tv czekasz do 21 dni.
Mój Tv trzymali na maxa. 28 dnia usilnie probowali sie dodzwonić aby oddać Tv. Wziąłem ich na przetrzymanie i mialem 21 nieodebranych połączeń z 3 różnych numerów. Ale doszedłem do wniosku, że lepiej wziąć stary, ale juz naprawiony niż czekać kolejne 21 dni i nie wiadomo, czy ten nowy ponownie nie wroci do serwisu.
Pozdrawiam Adi
 

honu

New member
ale czas pobytu w serwisie liczy sie dni robocze bez soboty? czyli kiedy zabrali do naprawy czyli w dniu kiedy po niego przyjechali .troche to dziwnie brzmi ale ....:D dzieki za odzew
 

honu

New member
dzwonilem do serwisu i gosc powiedzial ze wyslali plyte glowna do napraway , czy to powazna usterka czy jest to standard?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Chcesz skontrolowac serwis zadzwoń do Panasonic Polska tel 22 338 11 00, poproś z diałem serwisu, podaj numer zlecenie i rozwiejesz wątpliwości.
 

honu

New member
minelo 28dni . CZAS W SERWISIE liczy sie z sobotami i niedzielami teraz czekam na wymiane gosc Z pANASONICA powiedzial ze bedzie to TH-37PV700 wczesniej mialem th37pv500e.:D
 
Do góry