SONY XE8505 - Biała plama na ekranie

M

mdsfan

Guest
Myślę, że warto zacząć od rękojmi sklepu. Chciałeś tv z plamką? Chyba nie, czyli jest niezgodność z umową kupna... Wymiana na nowy albo naprawa. W ostateczność zwrot gotówki, tak to wygląda.
 

Cellstar

New member
Myślę, że warto zacząć od rękojmi sklepu. Chciałeś tv z plamką? Chyba nie, czyli jest niezgodność z umową kupna... Wymiana na nowy albo naprawa. W ostateczność zwrot gotówki, tak to wygląda.

Dzięki za info. A jak wygląda sytuacja z rękojmią jeżeli minęło już 2,5 roku? 1,5 roku temu zwracałem na gwarancji telewizor bo coś padło w matrycy (wtedy nie minął nawet rok) i dostałem zupełnie nowy bo tamtego nie dało się naprawić. Serwisant coś mówił, że gwarancja będzie leciała od nowa w takim przypadku. Czyli rękojmia też?
 
M

mdsfan

Guest
Z tego co wiem, w takim przypadku masz tylko świadczenie gwarancyjne. Rękojmia wygasa, jeśli korzysta się z gwarancji. Poza tym rękojmia obowiązuje co do zasady 2 lata. Nowy tv otrzymałeś od gwaranta, nie ze sklepu.
 

Cellstar

New member
Z tego co wiem, w takim przypadku masz tylko świadczenie gwarancyjne. Rękojmia wygasa, jeśli korzysta się z gwarancji. Poza tym rękojmia obowiązuje co do zasady 2 lata. Nowy tv otrzymałeś od gwaranta, nie ze sklepu.

Dzięki za info. To zgłoszę na gwarancję

Wina laminatu arkuszu dlatego masz taki efekt , na krawędziowym tak bywa

Ciekawe czy przyjmą usterkę bo z tego co wiem jak jest zakurzona matryca od środka czy jak się powiększy clouding to nie chcą rozpatrywać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz do Sony.
Telewior jest po gwarancji, więc tylko oni mogą rozwiązać program.
 
Do góry