Smart view nie działa

polsky166

Member
Próbowałem przesłać zdjęcie z Samsunga s7 na philipsa 65pus7303 i raz mi się udało A teraz za każdym razem wyskakuje błąd dlaczego?
To samo nie działa odzwierciedlanie ekranu
Czy do odzwierciedlania i wysyłania potrzebne jest aby tv i tel były w tej samej sieci wifi?
Czy po prostu tel łączy się z tv przez wifi powiem szczerze że nie mam pojęcia dlaczego to nie działa bo powinno
Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Musi działać.
Napisz na PW jutro podłączymy i podam Ci która aplikacja działa na 100%.
 

polsky166

Member
Wersja 8.0.0 bez robota
Apka systemowa smart view najlepiej aby smigala
Jakby działało niezakladalbym tematu więc Nie mam pojęcia dlaczego
 

jurak

New member
Nie wiem jak jest w Philipsie ale wiekszosc telewizorow ma cos takiego jak menedzer urzadzen czy tez dozwolonych/niedozwolonych urzadzen. Pogrzeb w ustawieniach TV i sprawdz, czy nie blokuje Ci s7.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW jutro podłączymy i podam Ci która aplikacja działa na 100%.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest wina aplikacji , ale to konieczność wybrania właściwej aplikacji- CHromecast lub Miracast. Jaką masz zainstalowaną.
I działa !
 

polsky166

Member
Jedna apka działa cast web wideo chromecast
Ale wyłącznie można tylko zdjęcia wysyłać na tv i jeszcze musi być w tej samej sieci wifi co telefon

Nie Da się po prostu apka systemowa w s7 smart view wysłać na żywo to co teraz robię na telefonie i tak żeby tv nie był połączony z siecią wifi i tak samo mój tel tylko bezpośrednio z tel na tv się laczyl?
 

matrixabc

Member
jak to kiedyś mnie uczyli - Wszystko się da zrobić :) . Ja u siebie używam w S7 wbudowanej aplikacji SmartView. Co prawda łączę się z TV od Samsunga ale nie wydaję mi się aby był to problem leżący po stronie TV (Philips).
 
Do góry