TCL 55DP660 problem z obrazem

piotrosky

New member
Cześć
Jak w temacie, mam problem z obrazem na nowiutkim TCL. TV byl już w serwisie z komentarzem "Problem u nas nie występuje. TV 100% sprawny problemy z obrazem to wina łącza".
Problemy jak na załącznikach najbardziej widoczne są w prawym dolnym rogu i gdy wchodzi dużo czerni. Problemy wystepują niezaleznie od formatu czy źródła sygnału (apple tv 4k, karta CI+, Netflix TV).
Czy może się już z takim przypadiem spotkaliście? Czy rzeczywiście nie mam co się z serwsem tłuc?
Na moim starym sharp prblemów takich nie mam.
Jaki test wykonać aby to sprawdzić TV i ewentualnie mieć argument do ponownej reklamacji?
Pozdrawiam
Kamil
11.jpg

12.jpg
 
Ostatnia edycja:

slawko_23

New member
Bez reklam
No raczej nie opuszczaj. Zrób materiał dowodowy, filmik, zdjęcia na różnych źródłach i wyślij, zgłoś do serwisu.
Miałem swoją historię z firmą Sony, usterki nie umieli naprawić, później nie widzieli, w końcu stwierdzili, że one tak mają. Wysłałem filmik z problemem (oczywiście przy wymianie matrycy popsuli podświetlenie) do Pani z infolinii i regularnie męczylem ją pytaniami o postępy w sprawie. Po ,,analizie problemów przez specjalistów" dostałem nowy tv.
 
Do góry