Bardzo dziwny ploblem z HDMI w telewizore LG

vipek97

New member
Witam ;)
Dzisiaj w sumie pierwszy raz podłączyłem kabel hdmi do telewizora lg(model 32le5300) i ku mojemu ździweniu przy podłączonym dekoderze zero sygnału na każdym z wyjść hdmi. Pogrzebalem troche z rozdzielczością w dekoderze(bo tv nie ma opcji zmiany roździelczości) itd, no i nadal zero sygnału przez hdmi. Podłączam laptopa i także dupa, potestowałem kazde wejscie na kazdym ustawieniu hdmi w inpucie i w sumie nadal nic, to no myślałem że może porty spalone. Ale ku mojemu zdziwieniu przy przełączeniu z np hdmi4 na hdmi3(wpięty kabel) obraz mrugnął na może sekunde? Ta sytuacja powtarza sie prawie za kazdym razem tylko ze aby ujrzec chwilę tego obrazu to wczesniej trzeba zmienić np na inne hdmi niż to które jest wpięte i spowrotem. W pc próbowalem wszystkich mozliwych rozdzielczosci i caly czas tylko raz mignie i na tym sie sygnał kończy. Kabel pod innymi tv działa bez problemu. Wie ktoś co może być przyczyną takiego dziwnego zachowania?
Mam nadzieje że jakoś w miarę jasno udało mi się ten problem opisać i z góry już dziękuje za pomoc :cool:
 
Do góry