samsung smart view nie dziala / problem

TheQle

New member
Witam
2 dni temu Zakupilem telewizor smart Tv Samsung UE50MU6125KXXC generalnie samsung serie 6.
Zaczalem sie bawic funkcjami telewizora i znalazlem funkcje SMART VIEW co bardzo mi sie spodobalo wiec szybko zlapalem z telefon Samsung S6 edge i szybkie klikniecie SMART VIEW na telefonie i wszystko pieknie ladnie chula, polaczylo moglem ogladac zdjecia na duzym ekranie filmiki z telefonu, poprostu cud miod malina,. generalnie SCREEN MIRRORING pieknie dzialal
ale wczoraj chcialem zrobic to samo i po kliknieciu na telefonie SMART VIEW nie wyszukalo mi telewizora generalnie moj telefon nie odnajduje telewizora i nie wiem co jestt grane.
probowalem w opcjach telewizora cos poszukac ale nie wiele jest tak,
Jezeli wejde w ustawienia i uzyje opcji URZADZENIA PRZENOSNE i w tym samym czasie kline w telfonie SMART View to znajdzie moj telewizor ale nie polaczy, wyskakuje tylko komunikat na telewizorze LACZENIE Z SAMSUNG GALAXY S6 i po paru sekundach znika calkowicie.
probowalem zresetowac ustawienia telewizora ( przywrocic do ustawien fabrycznych) nic nie pomoglo w telefonie od 3 dni nic nie przestawilem zadnej widocznosci czy cos takie (wszystko tak jak od pierwszego z parowania)
telefon i TV podlaczone do tej samej sieci WI-Fi.
zresetowane ustawienia sieci
ustawienia telewizora przywrocone do fabrycznych
nawet nowe konto samsung zalozylem z desperacji.
Pobierajac rozne aplikacje SAMSUNG SMART VIEW moge pobawic sie w przalaczanie APLIKACJI ale nie moge zrobic SCREEN MIRRORING, ktos ma jakis pomysl jak to rozwiazac moze mial w przeszlosci ten roblem i wie jak naprawic.
dzieki z gory za pomoc.
 

TheQle

New member
Problem rozwiazany mozna zamknac watek,
krotko napisze w jaki sposob rozwiazalem problem,
W domu ( jak w wiekszosci domow ) mam wi-fi router ktory tworzy 2 sieci WIFI powiedzmy o nazwie WIFI a druga siec WIFI PLUS, telewizor oraz telefon byly podlaczone do tej samej sieci WIFI PLUS, co z jakis powodow koligowalo z parowaniem tych dwoch urzadzen. Po odlaczeniu telewizora zupelnie od internetu moglem juz swobodnie laczyc z telefonem za pomoca SMART VIEW.
ale jak to telewizor SMART TV i bez internetu ?
kolejna opcja ktora dziala w 100% jest poprostu podlaczeie tych urzadzen do osobnych sieci, telefon do WIFI PLUS a telewizor do WIFI,
nie wiem z jakiego powodu ale dziala, jezeli oba urzadzenia sa w tym samym WIFI nie chca dzialac. wszystko dziala bez zarzutow screen mirroring, pilot, wszystko.

pisze to po to ze jak ktos mialby taki problem to jest tutaj rozwiazanie.
 
Do góry