Samsung UE55MU6102 klatkowanie

Adus007

New member
Witam, niedawno zmieniłem miejsce zamieszkania i stałem się posiadaczem Samsunga UE55MU6102 oraz dekodera horizon telewizji upc. Zauważyłem, że podczas oglądania meczy obraz lekko klatkuje.
np.gdy oglądam mecz i widzę przemieszczającą się w powietrzu piłkę to piłka klatkuje(sam ruch piłki)., przy powolnych podaniach po ziemi problemu nie ma. Podczas oglądania rajdów na Motors tv zdarzało się klatkowanie samej rajdówki.
Najdziwniejsze jest to że nie wszystkie mecze klatkują. np oglądając skróty ligi hiszpańskiej na Eleven jeden mecz klatkuje a 2 minuty później następny działa płynnie.
Klatkowanie zawsze występuje w tym samym momencie, gdy oglądam mecz widzę przycięcie cofam sobie daną akcje od nowa i klatkowanie znowu występuje podczas tej samej akcji.
Myślałem, że może to wina słabej jakości kabla HDMI ale wymiana na nowy nie pomogła.
Spotkał się ktoś kiedyś z podobnym problemem, czy jest to wina złych ustawień tv czy może dekodera?
 
Ostatnia edycja:

Adus007

New member
Witam, przez kilka godzin wczoraj próbowałem wczoraj różnych ustawień. Niestety u mnie w Auto Motion Plus nie ma redukcji rozmycia, jest tylko redukcja drgań i wyraźny ruch led. Poczytałem podobne tematy i mogła by pomóc zmiana trybu na filmowy ale u mnie ta opcja jest zablokowana.
 
Do góry