GeForce 7600GT HDMI -> TV LCD HDMI

sobek

New member
:( mam problem z kartą graficzną. Karta to: GeForce 7600GT z wyjściem HDMI. Chcę to podłączyć za pomocą kabla 5m profigold do telewizora Hyundai Vvuon Q320. Telewizor i kabel są w pełni sprawne. Do karty graficznej podłączyłem dźwięk i wg. teorii wszystkich mędrków powinien zostać przesłany i obraz i dźwięk. A tu tylko obraz. Czy trzeba wprowadzić jakieś jeszcze ustawienia? Proszę o pomoc...:blagam:
 

lapizapi

New member
1. jak podłączyłeś dzwięk do tej karty z zewnątrz czy przez kabel od płyty głównej
2. Ustawiłeś w piekielnych geforcowych sterownikach i sterownikach do dźwiękówki audio przez Hdmi
3. Jaką masz dzwiękówkę
 

maciek_t2

New member
Mam ten sam problem brak dźwięku. Karta gr. to GF 8600GTS do kabla DVI-DVI z jednej strony przejściówka na HDIM pod LCD TV.
Oglądałem karte gr nie ma podłączonego kabla od dziwięku go grafy. (podłanczałem na kablu d-sub - scart i glos jest wiec kabla do grafy chyba nie trzeba?)
Możecie podac mi gdzie dokładnie zmienic ustawienia w sterownikach od audio i grafy bo szukałem ale nic nie znalazłem. Karta dźwiękowa jest zintegrowana płyta gł. asusa oznaczenie w panelu sterowania SaundMAX integrated dignital HD Audio.
Z góry dzięki za pomoc
 

jarwisz

New member
Bez reklam
maciek_t2 napisał:
Mam ten sam problem brak dźwięku. Karta gr. to GF 8600GTS do kabla DVI-DVI z jednej strony przejściówka na HDIM pod LCD TV.
Na tym kablu z tej karty będziesz miał zawsze tylko obraz
dzwiek musisz dać z karty dzwiękowej innym kablem
 

maciek_t2

New member
Jeśli można to jeszcze jedna prośba: mianowicie jakim kablem podłączyć dźwięk? Które wejście zastosować w tv SAMSUNG LE40R88BD żeby głos był przy włączonym trybie HDIM1? Dzięki za poprzednia odp.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
maciek_t2 napisał:
Jeśli można to jeszcze jedna prośba: mianowicie jakim kablem podłączyć dźwięk? Które wejście zastosować w tv SAMSUNG LE40R88BD żeby głos był przy włączonym trybie HDIM1? Dzięki za poprzednia odp.

musisz zobaczyć jakie masz wejscia audio
najprościej by było za pomocą małego jacka ale nie wiem czy ten TV go ma- chyba nie
możesz zastosować kabel Composite<->jack /composit LCD - jack z karty dzwiękowej/

ja proponowałbym Ci jednak inaczej
HDMI-DVI - obraz
amplituner - audio

pozd
 

maciek_t2

New member
OKi dzieki! Do czasu sprezentowania kina domowego podłącze se pod wieże, zawsze to bedzie lepszy efekt niż zwykłe głośniki komputerowe.
 
Do góry