Serwis Audio Center Poland

Vex

Member
Bez reklam
Witam,

W zeszłym tygodniu moje RX2 straciły wysokotonowce w czasie oglądania filmu, ot tak przestały grać i tyle.
Blackninja dał mi link do ww. serwisu. Niestety nie miałem już oryginalnego opakowania, a nie chcąc ryzykować przejechałem się dziś do Krakowa.
Na miejscu dowiedziałem się, że wymiana tych głośników to 890 zł za parę razem z robocizną. Na szczęście po rozebraniu kolumn i sprawdzeniu, zrobiono wszystko w ramach gwarancji :) 30 minut tam spędziłem i miałem już nowe głośniczki. Serdecznie polecam ten serwis i Pana Bogdana.

Pozdrawiam,
Tomek
 

Vex

Member
Bez reklam
Tak, black już pisał, że to niespotykana sytuacja. Głośniki nigdy nie grały jakoś głośno. Normalnie słuchana muzyka i oglądane filmy. Nagle podczas seansu dźwięk się tak jakby spłaszczył i przytłumił i tyle. Wzmacniacz działa, bo podłączyłem kolumny od kolegi i wszystko było ok. Zresztą głośniki właśnie się wygrzewają i wszystko jest ok. Nie mam pojęcia co się stało.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jaki to był film, może miał ukryte "podprogowe" częstotliwości i cykacze poszły, zupełnie jak Altusach, tam też tuby co chwile padały, ale się przewijało za grosze samemu ;)
Jaki wzmak/ampli?
Może odpal film jeszcze raz i przetestuj ; )
 

Vex

Member
Bez reklam
Włączyłem już ten sam film i jest wszystko ok. Dźwięk był kodowany AC3 5.1. - najnowsi Piraci z Karaibów (już mi się nie chciało czekać na Bluray, a żona chciała zobaczyć ;)) Działa to na Yamaha A-S500, a dźwięk oczywiście szedł z komputera przez Xonar DX. Obejrzałem tak niezliczoną ilość filmów/seriali, słuchałem flaców i nigdy nie było z tym problemów. Może jakieś zmęczenie materiału? Po 4 latach? Dobrze, że gwarancja jest na 5 :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziwne, że w tym samym momencie.
Mi to wygląda na strzał wysokimi częstotliwościami o konkretnym natężeniu i wysokie nie wytrzymały, no, ale ważne, że naprawione i będą cieszyć następne 4 lata :D
 

Vex

Member
Bez reklam
@armanig ja mam nadzieje, że na więcej niż na 4 lata. Jak głośno mogło to być jak w pokoju obok zasypiała córka? Tak czy inaczej mam ~4 lata na zastanowienie się co kupić :p chyba, że wcześniej padnie nisko-średnio tonowy.
@Pakolo, @Kamil_89 jak na złość to wczoraj pojawiła się już wersja z DTS HDMA. Dobrze, że dobry net to szybko się pobrało :p
 
Do góry