SAMSUNG UE55MU6670 - obraz "muli"

danieltrcd

New member
Witam, zakupiłem ostatnio nowy telewizor. Wszystko fajnie tylko strasznie irytuje mnie jedna rzecz. Ogólnie obraz fajnie płynnie chodzi jest to zauważalne, ale non stop jak są jakieś szybsze ruchy w filmie, czy tam teledysku na yt, to obraz przymula tak na 2 sekundy i zaś płynnie chodzi i zaraz po chwili znów tak przymula. Dzieje się tak jak są szybkie przejścia kamery albo jaka akcja w filmie. Strasznie mnie to irytuje, bo jest to zauważalne i to bardzo, bo oglądasz film obraz płynnie chodzi i co parę sekund tak zwalnia. Na początku myślałem że to może przez kabel HDMI (mam kompa podłączonego pod ten telewizor) ale tak samo się dzieje jak normalnie oglądam w tv film (bez podł. kabla HMDI). Telewizor kupiłem w UK (bo tu mieszkam) i wydałem na niego ponad tysiąc funtów i bylem pewny ze będę w 100% zadowolony ale nie jestem. Może mam coś źle skonfigurowane? Obraz mam ustawiony na dynamiczny, a na standardowym jest ten sam problem już próbowałem bawić się w opcjach, ale nic z tego. Proszę o waszą pomoc może to coś z konfiguracja źle?
 
Do góry