JBL Flip 2-wymiana baterii

ernet

Active member
Bez reklam
Czy ktoś się orientuje czy w JBL Flip 2 można wymienić wewnętrzną baterie/akumulator ? Po około 2-ch latach średniej częstotliwości użytkowania baterii wystarcza na niecałe 2 godziny. Baaaaaardzo rozczarowujące :-(
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Dzięki za linka. Jednak, jak to napisał jeden z forumowiczów ( z linka i YT )

https://www.youtube.com/watch?v=apF4qT3e6js

" I was thinking of opening my JBL Flip 2 to change the battery. very difficult. I gave up"
Me, too ;-)
Od samego oglądania się spociłem z wrażenia ile oraz , jak precyzyjnej - to roboty IMO.
Pewnie lepiej serwis.... pewnie w cenie połowy głosnika. I myślę,że te Flip'y to takie jednorazówki. Nie kupię już raczej głośników BlueTooth tej firmy, choć grają świetnie !

I już też zaczynam obawiać się o podobą sytuację z moimi słuchawkami JBL EVEREST 700 ;-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

collider

New member
Bez reklam
To zalezy od indywidualnych zdolnosci. W serwisie tez ludzie pracuja. Jak ktos ma smykalke to wymieni samemu a koszty ogranicza sie jedynie do ceny aku. Natomiast w serwisie wymiana moze byc zwyczajnie finansowo nieoplacalna.
 

ernet

Active member
Bez reklam
To prawda. Jak mi się uda namierzyć serwis, to z ciekawości zapytam, bo szkoda jednak głosnika, jako mebelka ...stacjonarnego, dodam :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dobrze dla akumulatora jak przechowujemy go naładowanego w 75%, jak było u Ciebie?

Namiar na serwis centralny:
AVS Michał Matuszkiewicz
Ul. Bohaterów Monte Cassino 1
40-231 Katowice
tel.: 032 / 255-21-48
tel.: 032 / 352-79-20
e-mail: serwis@audio-video.slask.pl
 
Do góry