Samsung H6400 resetuje się przy dostępie do Internetu

franelo

New member
Hej, mam pewien problem, który się pojawił od dziś.

Telewizor jest w miarę nowy, ma z 2 miesiące. W ustawieniach Eco miałem ustawione, by po 4h nieużywania sam się wyłączył i dziś tak się stało.

Po ponownej próbie włączenia go, pojawiał się obraz, pilot nie reagował, a po kilku sekundach TV się włączał się ponownie i tak w kółko. Zacząłem odłączać po kolei podłączone urządzenia sprawdzając tym sposobem, czy któreś czasem nie powoduje problemu. No i się udało ....

Okazało się, że gdy mialem podłączony TV do sieci kablem RJ45 to tak się działo. Po odłączeniu było ok.
Ale w ustawieniach postanowiłem zmienić na połączenie Bezprzewodowe z modemem.
Po ponownym uruchomieniu TV, problem z restartującym się TV powrócił....

Jednakże po zmianie na połączenie Kablowe i odłączenie kabelka problem ustapił. Spotkał się ktoś***z Was z takim przypadkiem?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Hehehhehe. Nie uwiezysz ale dzisiaj mialem to samo.

Tv sie wlaczal i wylaczal, ja myslalem ze pilot sie scial wyciagnelem baterie i przestalo. Teraz jest git.

Czyzby jakies firmware samo sie wgralo? Sytuacja miala miejsce okolo.godziny 13'

Dodam ze teraz jest wszystko ok
 

franelo

New member
Ja używam ciągle pilota smart i też myślałem, że to jego wina. Ale jak wyciągnąłem baterie z niego i używałem tego drugiego, to problem nadal występował.

Obecnie TV odłączony od Internetu i jest ok .... i też po godz. 13 to się zaczęło.
 

mover2002

New member
Witam, mam od dziś podobny problem a mianowicie gdy próbuje skorzystać z jakieś aplikacji z smart tv to telewizor się zawiesza na chwile i się resetuje. Robiąc diagnostykę smarttv wyskakuje problem z połączeniem się z usługą orz radzą zaktualizować tv lecz żadnej aktualizacji nie ma
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Hmmm. Czyli cos jest na rzeczy, Widac gnoje z samsunga maja cos zaprogramowane, ciekawe jak maja zaprogramowany tv ze po ilu godzinach ma sie zepsuc.
 

kokos147

New member
No to ładnie. .. u mnie też to samo. Tv miesiąc po gwarancji więc się zdążyłem się lekko wkurzyć. Problem ustępuje tylko jak odłączę kabel/wyłączę wifi a gdy jest podłączony do internetu to dalej się restartuje
 

mariuszaerox

New member
Ja w sumie nie próbowałem bez neta, ale przedtem udało się jakoś i chodził normalnie, wyłączyłem teraz włączam i dalej to samo :/ Może naprawią
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pewnie jakas aplikacje zaktualizowali i krzaczy caly system.

U mnie albo zdazylo nowsze aktualizacje sciagnac lub cos bo teraz tv chodzi normalnie. Mam podlaczone do neta. I Wlaczone smarthuba.

Wiec albo wam nie moze zdozyc sie zaktualizowac przed wylaczeniem lub jakis inny powod niz u mnie byl.
 

Memciu

New member
Witam.
Również mam taki problem i to nie od dzisiaj, kilka dni temu się zaczęło.
Wyłączyłem auto uruchomienie Smart hub, rozlaczyłem sieć i spokój, ale co dalej?
Jeśli mam nie mieć dostępu do internetu i aplikacji to dla mnie bez sensu, bo najczęściej używam go do oglądania video przez internet.

Wiecie co zrobić?
Jakieś aktualizacje przez USB?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
 

grzelex

New member
Podobnie jak Memciu zauważyłem problemy kilka dni temu. Przewnie przypadek, ale dziś problemy u mnie ustąpiły jak wyłączyłem w amplitunerze sterowanie przez HDMI.
 
Do góry