Nigdy więcej philipsa!!

Status
Zamknięty.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Oprócz dwóch testów na polskich portalach , nigdzie więcej jak dotąd nie spotkałem się z testami
telewizorów Philips z systemem Android , czyli z telewizorami serii 8xx9 i 9xx9 .
Żaden fachowy portal zagraniczny jak dotąd takiego testu telewizora Philips z systemem Android nie opublikował . Może się mylę , ale takowego jak na razie nie spotkałem .
Daje to do myślenia ....
Topowe telewizory firm Sony , Panasonic , Samsung czy LG doczekały się wielu testów na specjalistycznych portalach .:-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Rafal7

Banned
Topowe telewizory firm Sony , Panasonic , Samsung czy LG doczekały się wielu testów na specjalistycznych portalach
To prawda jest tego dużo, ciekawe czemu inni mało zwracają uwagę na te tv
Patrząc nawet na swoją osobę to nigdy nie przyglądałem się tv Philipsa , przechodziłem obok nich tak jakby ich nie było, głównie to Sony i Samsung mnie interesował.
 

collider

New member
Bez reklam
Nie chcę tu wychodzić na adwokata kikiego bo to on sam powinien się bronić, ale z tego co tu czytam to jednak on dużo więcej zrobił dobrego dla tego forum niż złego. Być może testy nie były do końca obiektywne, nie mnie to oceniać, ale z drugiej strony każdy ma swój rozum. Nie wiem, jak ty, ale nigdy bym nie kupił sprzętu w ciemno, na podstawie tylko jakiegoś testu czy opinii użytkownika jakiegokolwiek forum. To ma mi tylko pomóc w podjęciu decyzji, ale to ja sam przed zakupem mam sprawdzić sprzęt, jak działa i co potrafi. Wizyta w sklepie i osobiste testy to podstawa. Trzeba poświęcić troszkę czasu a nie tylko ograniczyć się do użycia karty kredytowej lub rzucenia gotówki na stół.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

eedviking

Banned
Zasada taka:
- im lepiej się pisało o plazmach tym gorzej się sprzedawały,
- im gorzej o Philipsach tym większy wzrost sprzedaży.

Są już na miejscu trzecim, po Samach i LG w Polsce.
Właśnie wyprzedzili Sony !


Jak pisałem mam dwa Phile i oba chodzą bezbłędnie.
Zwłaszcza po USB czytają wszystko, płynnie ...
Mam zewnętrzny tuner TVB-T i dwa peny 64GB.
Nagrywam wybrane pozycje z EPG.
Przekładam pena (NTFS) do Phila i on doskonale czyta to co zapisał tuner !!!
Po to dwa peny, żeby drugi zawsze siedział w tunerku.
Polecam taką metodę. Na DVB-T jest tak, że czasem nie ma nic do obejrzenia na żywo.
Zaś w piątki i soboty nadawcy dają dobre treści równocześnie.

Też nie mam problemów z TV (PFS7509):roll: naprawdę jestem zadowolony z zakupu , smart jak potrzbuję , działa normalnie (internet przez kabelek, nie wi-fi), wszystko dokładnie tak, jak piszesz. ;)
 

Darekn86

Member
Dolaczam 7109 zero problemow;) obraz mega dobry nie zamienil bym na zadna inna marke. Obrazem wymiata plus amibilight;) ze smarta nie korzystam bo nie dla niego kupowalem tv
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W celu wyjaśnień edytowano:

http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/104380-panasonic-47et60e-vs-philips-47pfl6008-2.html
To była rozmowa teoretyczna wyższości świąt Wielkiej nocy nad świętami Bożego Narodzenia.
Dlaczego ?

Ba każdy telewizor ma swoje zalety i
może być kierowany do tych ludzi którzy mają
określone potrzeby, warunki czy oczekiwania.
Użytkownicy ambilighta będą kochać ambilighta..

A tak możemy jedynie deliberować ... ale znając
potrzeby możemy poważnie określić kierunki zwrócenia
uwagi na...
Taka jest moja opinia.

Inaczej mówiąc nie dałeś przy wyborze żadnych informacji potrzebnych do dobrych podpowiedzi.
Decyzję podjąłeś sam to nie opowiadaj że winni są wszyscy oprócz Ciebie.
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Temat zostaje zamknięty z powodu kilkukrotnego naruszenia punktu 4 regulaminu forum. Przepraszamy za to, że z powodu błędu niechcący został on skasowany. Dodatkowo podtrzymujemy apel użytkowników z tego tematu, aby wszyscy producenci bardziej kontrolowali serwisy, z którymi współpracują.
 
Status
Zamknięty.
Do góry