Kino domowe samo się ścisza zaraz po włączeniu (LG BH7220CN)

balekk

New member
Witam.
Ok. 2 tygodnie temu kupiłem ww. zestaw kina domowego (zestaw 2.1). Kupiłem to przez internet jako sprzęt "powystawowy".
Po odebraniu wszystko podłączyłem i sprawdziłem. Wszystkie wejścia działały. Płyty i USB także.
Grało to całkiem przyjemnie, co prawda cicho, ale to akurat był najmniejszy problem, bo kupiłem to dla dziecka do pokoju, więc głośno raczej rzadko będzie grało.
W związku z powyższym podziękowałem sprzedawcy i pozytywnie oceniłem zawartą transakcję.

Ja teraz po dwóch tygodniach zauważyłem jedną dziwną rzecz, a mianowicie, ok. 10 sekund po włączeniu kino domowe samo się ścisza i to dużo (myślę, że może nawet o połowę).
Poziom głośności na wyświetlaczu się nie zmienia, tylko zmienia się poziom głośności w głośnikach.
To ściszanie jest stopniowe (płynne), zaczyna się ok. 10 sekund po włączeniu i trwa ok. 10 sekund.
W ustawieniach audio (które notabene są bardzo ubogie) nie znalazłem nic co może odpowiadać za ten stan rzeczy.
Zmiana trybów i ustawień audio nic nie zmienia.
Co ciekawe jak wezmę na maksa i wyłączę, to kino domowe po włączeniu gra naprawdę bardzo głośno i czysto (nie podejrzewałem tak małego sprzętu o tak dobre brzmienie) ale tylko przez kilkanaście sekund.
Czy ktoś ma pomysł co to może być?
 

balekk

New member
Ale tak jak napisałem, wskaźnik poziomu głośności się nie zmienia. A jakiekolwiek akcje ze strony pilota objawiały by się jakimś komunikatem na wyświetlaczu i zapaleniem czerwonej kontroli na frontowym panelu a nic takiego się nie dzieje. Tak czy inaczej wyjąłem baterie ale oczywiście nic to nie dało.
 
Do góry