Mam Pytanie Odnosnie Lg 37lc2r Awaria !!!!!!!

MARCIN!!!!

New member
Ogladam Sobie Tv A Tu Nagle Cos Cyklo Ciemny Obraz I I Zapach Spalenizny Co To Sie Moglo Stac???? Telewizor Sie Wlacza I Wylacza Normalnie !!!!!!!!!!


Dzieki Za Wszystkie Linki Marcin


Moze Ktos Mial Taki Przypadek Lg 37lc2r
 

grzes

New member
MARCIN!!!! napisał:
Ogladam Sobie Tv A Tu Nagle Cos Cyklo Ciemny Obraz I I Zapach Spalenizny Co To Sie Moglo Stac???? Telewizor Sie Wlacza I Wylacza Normalnie !!!!!!!!!!

Nikt na takie pytanie nie odpowie Ci rzeczowo.
Jako elektronik RTV radzę wezwać serwis, nawet jeżeli po tym - nazwijmy - incydencie odbiornik pracuje normalnie. Zapach spalenizny świadczy albo o przegrzaniu, albo o nadpaleniu jakiegoś elementu, wiązki elektrycznej.
Bez wzrokowej oceny elektroniki nikt na odległość nie odpowie, co się stało.

Pozdrawiam.
 

MARCIN!!!!

New member
grzes napisał:
Nikt na takie pytanie nie odpowie Ci rzeczowo.
Jako elektronik RTV radzę wezwać serwis, nawet jeżeli po tym - nazwijmy - incydencie odbiornik pracuje normalnie. Zapach spalenizny świadczy albo o przegrzaniu, albo o nadpaleniu jakiegoś elementu, wiązki elektrycznej.
Bez wzrokowej oceny elektroniki nikt na odległość nie odpowie, co się stało.

Pozdrawiam.



DZIEKI SERWIS JUZ WEZWANY ALE TAK TELEWIZOR NIE DZIALA IDZIE GO WLACZYC I WYLACZYC ALE OBRAZU NIE MA CZARNY EKRAN CHCIAL BYM SIE DOWIEDZIEC CO TO MOZE BYC DALEM 5TYS A TU MI CHODZIL RAPTEM 1 MIESIAC MOZE MI COS WIECEJ TERAZ MOZESZ POWIEDZIEC DZIEKI!!!!!!
 

baranskia

Member
Moje koondolencje :( BTW -a jaki to jest a raczej BYŁ model? Podaj proszę dymbol...

MARCIN!!!! napisał:
DZIEKI SERWIS JUZ WEZWANY ALE TAK TELEWIZOR NIE DZIALA IDZIE GO WLACZYC I WYLACZYC ALE OBRAZU NIE MA CZARNY EKRAN CHCIAL BYM SIE DOWIEDZIEC CO TO MOZE BYC DALEM 5TYS A TU MI CHODZIL RAPTEM 1 MIESIAC MOZE MI COS WIECEJ TERAZ MOZESZ POWIEDZIEC DZIEKI!!!!!!



:krol:

Moje kondolencje :-(
Jestem od 10.11.2006 szczęśliwym posiadaczem heLGi PDP 42PC1RR, ale... Twój przypadek mnie zaniepokoił. Poza tym cokolwiek by nie było tu przyczyną to...
Jeśli tv-set jest nowy, na gwarancji to ___Z_A_Ż_Ą_D_A_J___NIECH ODDADZĄ CI PIENIĄDZE, ALBO ZAMIENIĄ N_A___W_Y_Ż_SZ_Y___M_O_D_E_L_!

baranskia


PS:
Spoko! Wiem, że to Cię wkurzyło, ale pociesz się tym: napewno telewizory są TERAZ JESZCZE TAŃSZE, więc NIE MA TEGO ZŁEGO.... co by NA DOBRE NIE WYSZŁO!
:cool:
Bardzo jestem ciekaw, jak ta sprawa się potoczy dalej... Poproszę opisz przebieg Twojej reklamacji na naszym forum lub daj mi znać przez PW (prywatną wiadomość)


Pozdrawiam oczekująco!
Ooo! znam już symbol-dymbol :) >>> z tematu "Mam Pytanie Odnosnie Lg 37lc2r ..."<<<
KEEP SMILING!
;)
Adam B.
 
Ostatnia edycja:

MARCIN!!!!

New member
baranskia napisał:
:krol:

Moje kondolencje :-(
Jestem od 10.11.2006 szczęśliwym posiadaczem heLGi PDP 42PC1RR, ale... Twój przypadek mnie zaniepokoił. Poza tym cokolwiek by nie było tu przyczyną to...
Jeśli tv-set jest nowy, na gwarancji to ___Z_A_Ż_Ą_D_A_J___NIECH ODDADZĄ CI PIENIĄDZE, ALBO ZAMIENIĄ N_A___W_Y_Ż_SZ_Y___M_O_D_E_L_!

baranskia


PS:
Spoko! Wiem, że to Cię wkurzyło, ale pociesz się tym: napewno telewizory są TERAZ JESZCZE TAŃSZE, więc NIE MA TEGO ZŁEGO.... co by NA DOBRE NIE WYSZŁO!
:cool:
Bardzo jestem ciekaw, jak ta sprawa się potoczy dalej... Poproszę opisz przebieg Twojej reklamacji na naszym forum lub daj mi znać przez PW (prywatną wiadomość)


Pozdrawiam oczekująco!
Ooo! znam już symbol-dymbol :) >>> z tematu "Mam Pytanie Odnosnie Lg 37lc2r ..."<<<
KEEP SMILING!
;)
Adam B.




MARCIN!!!!25
ok opisze to jak ten serwis dziala juz jestem zly zglosilem usterke w czwartek a laskawy serwis dopiero bedzie w srode lub czwartek
!!!!!!
jak to jest z serwisem czy ja moge sie domagac nowego tv lcd

??????????????????
 

baranskia

Member
No, to trzymam kciuki - powodzenia, kolo! AdamB.

MARCIN!!!! napisał:
MARCIN!!!!25
ok opisze to jak ten serwis dziala juz jestem zly zglosilem usterke w czwartek a laskawy serwis dopiero bedzie w srode lub czwartek
!!!!!!
jak to jest z serwisem czy ja moge sie domagac nowego tv lcd

??????????????????
:krol:
Ahoj!
A to skubańcy! To tak daleko mają do Ciebie, czy są obłożeni ratowaniem miliona popsutych heLG?! - słowem jestem zaniepokojony obrotem sprawy, jako potencjalnie [Boże uchowaj!!!] następny klient takiego gó...ego serwisu :shock:
No, to masz tydzień z głowy...
Sugeruję, że warto go przeznaczyć na odnowienie jakichś kontaktów rodzinno-towarzyskich... i odprężyć sie - pomimo tej tragedii. A propos: jeśli TVset padł z przyczyn niezależnych od Ciebie (tzn. nie grzebałeś w środku ani przez Menu Serwisowe) to spoko - żądaj zwrotu kasy, bo to chyba najbardziej opłacalne - możesz wtedy kupić inną markę, wyższy model... Uwaga: Żądanie musi być w formie pisemnej, z opisanymi wszystkimi szczegółami problemu - przypomnij sobie przebieg zdarzenia i przypilnuj sprawy (terminy, podpisy itp. itd).
A poza tym rzeczywiście POCZYTAJ GWARANCJĘ - to raczej pomoże a nie zaszkodzi... maszek ma rację.
:cool:
Pozdrawiam i trzymam kciuki - powodzenia, kolo!
AdamB.
 
Ostatnia edycja:
Do góry