Programowanie pilota LG

Madak

New member
Na płycie znajduje się instrukcja do LG 32LC2R .
Jest tam instrukcja programowania pilota do używania z innymi urzadzeniami miedzy innymi DVD i magnetowid.
Ja mam VCR Panasonic lecz żaden kod z nim nie współdziała, mam również DVD Manta Emperor 2 do niego z kolei nie ma kodu.
Może ktoś zna kod do DVD Manty ?
Jak u Was działa sterowanie innych urzadzeń z pilota LG
 

baranskia

New member
spróbuj zrobić wszystko spokojniej: krok po kroku - powinien zadziałać

Madak napisał:
Na płycie znajduje się instrukcja do LG 32LC2R .
Jest tam instrukcja programowania pilota do używania z innymi urzadzeniami miedzy innymi DVD i magnetowid.
Ja mam VCR Panasonic lecz żaden kod z nim nie współdziała, mam również DVD Manta Emperor 2 do niego z kolei nie ma kodu.
Może ktoś zna kod do DVD Manty ?
Jak u Was działa sterowanie innych urzadzeń z pilota LG



:cool:
GRUNT TO SPOKÓJ! - spróbuj zrobić wszystko spokojniej krok po kroku - powinien zadziałać.
AdamB.

PS:
U mnie zadziałało bezproblemowo na video panas i dvd panas... chociaż jeden z pilotów równolegle programował mój synek - też mu nie wyszło za pierwszym razem. Ale moja I poprawka była skuteczna w 100%. Poza tym jestem zachwycony swoimi pilotami LG.
:?:
A jaki jest symbol tego pilota?
Zadziałał? :?: Jeśli nie to może rzeczywiście masz niesprawny egz. - wtedy zareklamuj go!

Pozdrawiam feriowo!
:cool:
 
Ostatnia edycja:

gladiator

New member
Madak napisał:
Z magnetowidem to sobie poradziłem ale pozostaje problem z Mantą
pozdrawiam


Nie ma na wykazie, chyba zeby sie dowiedziec na jakiej firmy podzespołach to wtedy moglby zaprogramowac na te firme. Ewentualnie kody po koleii.
Lecz raczej jej nie bedzie gdyz nie ma w spisie.
 

baranskia

New member
Pozostaje metoda prób i błędów - współczuję... net albo telefon do serwisu Manty ;D

Pozostaje metoda prób i błędów - współczuję...
albo googlowanie netu :szukaj:
albo telefon do serwisu Manty :D Najprostsze rozwiązania najtrudniej wymyślić...

PS:
Jeśli się dowiecie jakie to są kody do Manty - dajcie mi znać na PW proszę. Czekam pozdrawiająco
:cool:
 

przem1978

New member
ferdzi napisał:
uważam, ze warto odswiezyc watek, mam ten sam problem

Pozdrawiam.

ja mam pilota od plazmy LG 42PT81 i nie moge nawet zaprogramowac pod DVD LG HT552TH - działa tylko włączanie/wyłączanie... :(

a marzyłem, ze bedzie mi także obsługiwał dekoder samsung polsatu cyfrowego - naiwny jestem...?

jest szansa, czy powinienem sie kierowac w strone Logitech Harmony Remote 555 ???
 
Do góry