Reklamacja?

LordKszyh

New member
Witam.
Staram się znaleźć wszędzie ( ale bez skutku ) odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: Czy mogę reklamować skutecznie telewizor LCD który fatalnie smuży, ale tylko przez pierwszych kilkanaście minut po właczeniu po dłuższym "stendbaju" :) ( np. po nocy ) ?? Później już jest dobrze i nie widać wogle smużenia. Mój telewizor to Grundig Sedance 32 LXW 82-6610 TOP. Czym może to być spowodowane ? Zawsze myślałem, że jeśli LCD smuży, to smuży cały czas i koniec kropka. A mój musi się chyba rozgrzać. To samo dotyczy rozjaśnionych górnych narożników ekranu; efekt ten jest widoczny na czarnym tle ale też ustępuje po jakimś czasie i panel jest już podświetlony równomiernie. Dlaczego zaraz po włączeniu jest tragedia? :confused: Pomóżcie, doradźcie coś. Może ktoś już serwisował podobny problem. Jakie mam szanse że serwis mnie nie wyśmieje i po dwóch tygodniach serwisowania nie powie że wszystko jest ok. Pozdrawiam wszystkich.
 
Ostatnia edycja:

LordKszyh

New member
Czy naprawdę nikt z szanownych forumowiczów nie spotkał się z podobnym problemem? Wśród tylu osób ? Czyżbym nadawał z Marsa ? Sam już nie wiem...
 
Do góry