Samsung PS42E71

yon69

New member
Witam,
Od miesiąca szukam telewizora, ostatnio w Makro pan sprzedawca polecał mi nowy model Samsung 42" PS42E71 za 4878,78zl.
W internecie jakichkolwiek opinii na temat tego TV brak.

Pytanie czy warto?



Biorę jeszcze pod uwagę:
  • LG 42PC3RA
  • LG 42PC1R
  • Panasionic 42PV60E
  • Samsung 42E7IH
Bardzo proszę o pomoc w wyborze, TV musze kupić w ciągu tygodnia.

pozdrawiam
Jan S.
 

mer123

New member
ps42 e71h

witam
kupilem samsunga rowniez w media jakis miesiac temu.
moge z czystym usmieniem polecic ten tv kazdemu kto zastanawia sie nad jego kupnem.
co prawda zabyt czesto tv. na nim nie ogladam (sluzy mi glownie do gry na xobxsie) ale w tym przypadku sprawdza sie w 100%
wczesniej mialem lcd z lg i jak wlaczem np. splinter cella gdzie jest duzo zaciemnionych misji obraz nie byl ostry a kolor czarny wygladal jak rozmazana czarna akwarela na kartce papieru. W tym przypadku nie ma sie do czego przyczepic... obsluguje wszystkie gierki hight def. nie rozmazuje obrazu , dvd puszczone z xobxa wyglad super .
Nie zastanawiaj sie dluzej bo warto!!
pzdr
 

SavageOrk

New member
mer123 napisał:
witam
kupilem samsunga rowniez w media jakis miesiac temu.
moge z czystym usmieniem polecic ten tv kazdemu kto zastanawia sie nad jego kupnem.
co prawda zabyt czesto tv. na nim nie ogladam (sluzy mi glownie do gry na xobxsie) ale w tym przypadku sprawdza sie w 100%
wczesniej mialem lcd z lg i jak wlaczem np. splinter cella gdzie jest duzo zaciemnionych misji obraz nie byl ostry a kolor czarny wygladal jak rozmazana czarna akwarela na kartce papieru. W tym przypadku nie ma sie do czego przyczepic... obsluguje wszystkie gierki hight def. nie rozmazuje obrazu , dvd puszczone z xobxa wyglad super .
Nie zastanawiaj sie dluzej bo warto!!
pzdr

A jak masz z obrazem jak dajesz na rozdiałke 720p to nie masz jakis przekłamań czy zakuceń w obrazie :)

pozdrawiam
 
Do góry