Samsung czy LG

Jericho

New member
Witam,
Mam zamiar w najbliższym czasie zakupić TV, szukałem czegoś pomiędzy 2500, a 3000 zł z zamiarem wzięcia na raty i waham się pomiędzy:
Samsungiem LE27S71B a LG 27LC2R.
Doszła jednak jeszcze jedna opcja w postaci samsunga LE32R32 (raty nieoprocentowane wiec wychodzi podobnie jak za wymienione wyżej), ale nie mogę za wiele o nim znaleźć. Więc zwracam się do was fachowców o dobrą radę (które jak wiemy są zawsze w cenie:)) co wybrać, chyba że macie jeszcze jakąś inną propozycję. Dodam tylko że tv głównie będzie służył do ciorania na ps2 (docelowo ps3) oraz oglądania filmów z komputra, a także do podłączenia cyfry. Z góry dzięki.
 

Lech

New member
Bez reklam
Jericho napisał:
Witam,
Mam zamiar w najbliższym czasie zakupić TV, szukałem czegoś pomiędzy 2500, a 3000 zł z zamiarem wzięcia na raty i waham się pomiędzy:
Samsungiem LE27S71B a LG 27LC2R.
Doszła jednak jeszcze jedna opcja w postaci samsunga LE32R32 (raty nieoprocentowane wiec wychodzi podobnie jak za wymienione wyżej), ale nie mogę za wiele o nim znaleźć. Więc zwracam się do was fachowców o dobrą radę (które jak wiemy są zawsze w cenie:)) co wybrać, chyba że macie jeszcze jakąś inną propozycję. Dodam tylko że tv głównie będzie służył do ciorania na ps2 (docelowo ps3) oraz oglądania filmów z komputra, a także do podłączenia cyfry. Z góry dzięki.

Mam LG i jest niezły. Natomiast raty 0% to mit. Spytaj sprzedawcy o całkowitą kwotę zapłaty. Zwykle do ceny towaru trzeba doliczyć ponad 20% w stosunku rocznym:confused:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Nie gniewaj sie ale jak miałbyś odpowiedzieć - to które auto byś polecił :
Małego Fiata czy Trabanta .
Kiedyś to był również szczyt marzeń . Ale dziś nie.
Te telewizory poprostu grają.
Brak im czerni, czystych kolrów, nasycenia - suche obrazy, maja też większe smuzenie.
ALe decyzja należy do Ciebie.
Dołóż chociaż do Kwoty Sharpa 32 SV1 . Panasonica 32 LE 60 , JVC a 61
pozdrawiam
 

altar2

New member
kiki napisał:
witam
Nie gniewaj sie ale jak miałbyś odpowiedzieć - to które auto byś polecił :
Małego Fiata czy Trabanta .

jak Mnie wpienia takie pieprzenie. Właśnie się gość pyta co wybrać Fiata czy Trabanta a ty mu odpowiadasz kup se skode. Jeżeli ktoś zadaje konkretne pytanie to racz jako expert odpowiedzieć na nie a nie pisać głupot żeby kupił sobie droższy model. Potrafisz na prosto sformłowane pytanie odpowiedzieć czy będziesz zawsze wciskał ludziom kity w stylu: kup se droższy bo te są do kitu ?

Kiedyś to był również szczyt marzeń . Ale dziś nie.
Te telewizory poprostu grają.
Brak im czerni, czystych kolrów, nasycenia - suche obrazy, maja też większe smuzenie.
ALe decyzja należy do Ciebie.

Wydaje się że kolega już zdecydował więc nie musisz mu tego pisać.
Poza tym twierdzenie że brak tym telewizorom czystych kolorów i nasycenia to marketingowy bełkot. Sam mam ten telewizor i dla mnie kolory są czyste i nasycone a obrazy nie są suche. Nie widzę też żadnego smużenia

Dołóż chociaż do Kwoty Sharpa 32 SV1 . Panasonica 32 LE 60 , JVC a 61
pozdrawiam
Najlepiej to niech dołoży z 10kPLN i kupi sobie full HD najnowszy wypas - dla handlarza to jest najlepszy biznes

Co do pytania: mam samsunga s71 a kolega lg rc2 czy coś podbonego (sorry jak sie pomyliłem ale nie pamiętam symbolu)- porównywaliśmy oba telewizory i uśmialiśmy się bo mi się lepiej podobały kolorki w jego tv a jego w moim. Może kwestia opatrzenia się na dany model. Oba telewizory podają obraz troche inaczej - musisz sam ocenić który dla ciebie jest ładniejszy. Co do funkjonalności to lg jest lepszy bo ma pip nie tylko po hdmi, dwa złącza hdmi.

pozdro
 

Jericho

New member
Dzięki za inf.
mam jeszcze pytanko:
o co chodzi z tym game mode, daje to cos czy to tylko marketingowy belkot.
I co z tym samsungiem 32R32B bo jest niedrogi ale pytanie czy warto
pozdrawiam
 

altar2

New member
jak dla mnie to ten gamemode nic nie daje. Ustawiłem swoje własne ustawienia użytkownika do grania i nie korzystam z tej opcji gamemode. co do tego drugiego modelu samsunga to nie wiem bo nie widziałem, nie znam się itp. :)
 

wojtek2005

New member
Raty w Makro

Lech napisał:
Mam LG i jest niezły. Natomiast raty 0% to mit. Spytaj sprzedawcy o całkowitą kwotę zapłaty. Zwykle do ceny towaru trzeba doliczyć ponad 20% w stosunku rocznym:confused:
Witam. Nie umiem się wypowiedzieć na temat Samsunga LE32R32, zauważyłem go w ofercie Makro i sam się zastanawiam. Natomiast jestem ciekaw, skąd takie informacje na temat rat 0%? W Makro NAPRAWDĘ raty powstają poprzez podzielenie ceny przez 20. Można (ale nie trzeba) dołożyć sobie do raty kilka dosłownie złotych tytułem ubezpieczenia. Kupowałem na raty w GEMoney Bank (bo to on to prowadzi w Makro) już kilkakrotnie. A to 20% to już zupełna fikcja.
 

murzynidea

New member
Wez samsunga

Witam i leiej wez samsunga a jak jeszcze bedziesz cos robil na kompie tj.ogladanie divixow to warto.Kiki niech ci dolozy jak ma kase askoro cie stac na tyle to samsung
 
Do góry