F7000 - co mi się nie podoba :)

Markus1

New member
Koledzy, kompletnie mi się zawiesiła przeglądarka internetowa w usługach smart. Można sobie klikać cokolwiek i nic nie działa nie mogę nacisnąć żadnego funkcyjnego przycisku wewnątrz przeglądarki. Próbowałem resetować smarta ale to nic nie daje...

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

matrixabc

Member
Czy u was na serii f7000 działa Youtube poprzez przeglądarkę?
Ja zauważyłem że u mnie nie ma obrazu. Leci dźwięk natomiast obraz jest czarny.
Przeglądarka mam BIN:H141224_10.0306_1 EMP:E141224_10.F0601E.
 

matrixabc

Member
U mnie ten sam materiał filmowy oglądam przez aplikację YOUTUBE i jest obraz i dźwięk, natomiast przez przeglądarkę internetową uruchamiam youtuba i nie ma obrazu . Jest tylko dźwięk.
Tak więc są to po prostu JAJA ze strony samsunga :-(
 

baasior

New member
Witam. Panowie potrzebowałem drugi tv do domu, kupiłem używany ue40f7000sl. Zauważyłem że lewa i prawa strona od góry do dołu jest bardziej podświetlona. Biel w tych miejscach jest jaśniejsza i bielsza, to samo ma się z innymi kolorami. Zielony jest jaśniejszy i jaskrawszy. To chyba nie ma nic wspólnego z cloudingiem. Czy zauważył ktoś podobne objawy. Na es7000 w każdym miejscu podświetlenie jest identyczne.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Witam. Panowie potrzebowałem drugi tv do domu, kupiłem używany ue40f7000sl. Zauważyłem że lewa i prawa strona od góry do dołu jest bardziej podświetlona. Biel w tych miejscach jest jaśniejsza i bielsza, to samo ma się z innymi kolorami. Zielony jest jaśniejszy i jaskrawszy. To chyba nie ma nic wspólnego z cloudingiem. Czy zauważył ktoś podobne objawy. Na es7000 w każdym miejscu podświetlenie jest identyczne.

Mam taki model od kilku lat i widzę powolne objawy zużycia , bo był eksploatowany i jest nadal
dosyć "obficie" . U mnie szczególnie odczuwalne jest rozjaśnianie matrycy , co obniża ostrość i poziom kontrastu a kolory są już mniej jaskrawe -wyszarzałe.
 
Do góry