SAMSUNG UE40 ES8000 jakie ustawienia pod ps3 ????

DjMartines

New member
Witam mam pytanko do Fachowców z tego forum.. :)
Potrzebuje informacje dotyczące ustawień tv (SAMSUNG UE40ES8000) pod konsole PS3 .
Zależy mi na tym aby uzyskać jak najlepszy efekt .
Również mile widziane wskazówki od użytkowników posiadających tv samsunga i konsole Sony ps3.

Z góry wielkie dzięki za każdą informacje :)
 

RafMat

New member
Nic prostszego, włączasz tryb gry i masz już wszystko ustawione pod konsole.:)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
Nic prostszego, włączasz tryb gry i masz już wszystko ustawione pod konsole.:)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Hmmm... Niby tak ale... W życiu jeszcze nie musiałem przełączać Samsunga na tryb GRA bo uważam że równie dobrze można by było wtedy kupić ES5500 :)

Gram głownie w TTT (choć ostatnio też w KOF, DoA, VF, TvsSF), i wszystkie śmigałki oczywiście zaczynając od GT5 (głownie online) i nie potrzebuje trybu gry...

Zobaczy czy ustawiając obraz na natruralny i podświetlenie ustaw na 13-15 w zależności od upodobań, tryb motion plus zobacz na płynny ale np w fifie (choć to naprawdę podły port) czy innych grach z małymi elementami można ustawić na wyraźny...
 

DjMartines

New member
RafMat tylko ze w tym modelu nie widzę czegoś takiego jak Tryb GRA jak by był to pewnie dawno bym to wypróbował ;) . Są 4 do wyboru ( dynamiczny , standardowy , naturalny , film).

tdx dzięki za rade spróbuje te ustawienia co podałeś :)

Gram też dużo w Fife 13 ostatnio a wiadomo tam jest sporo dynamicznych scen.. dlatego przydałyby się jakieś naprawdę dobre ustawienia chociaż wydaje mi się ze sama gra też nie jest jakoś dopracowana idealnie pod względem grafiki i płynności.. ale chciałbym ustawić najpierw tv jak najlepiej i wtedy będę widział...
 

tdx

New member
Bez reklam
RafMat tylko ze w tym modelu nie widzę czegoś takiego jak Tryb GRA jak by był to pewnie dawno bym to wypróbował ;) . Są 4 do wyboru ( dynamiczny , standardowy , naturalny , film).

tdx dzięki za rade spróbuje te ustawienia co podałeś :)

Gram też dużo w Fife 13 ostatnio a wiadomo tam jest sporo dynamicznych scen.. dlatego przydałyby się jakieś naprawdę dobre ustawienia chociaż wydaje mi się ze sama gra też nie jest jakoś dopracowana idealnie pod względem grafiki i płynności.. ale chciałbym ustawić najpierw tv jak najlepiej i wtedy będę widział...

Tryb gra znajduje się gdzie indziej, to tryb wyłączający wspomagacze by zmniejszyć input lag...
 

RafMat

New member
Mam ten model i ty też musisz mieć.Nie pamiętam dokładnie jak to było,ale mi ustawił się automatycznie.Podłącz konsole pod HDMI przełącz na wybrane złącze pod które podpiołeś Ps3 i dopiero wtedy załącz konsole powinno się tam pokazać.Jak nie to sprawdź w menu na kanale gdzie masz PS3. Menu system-ogólne-tryb gry:)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:
Do góry