roznica miedzy PS51E550, PS51E530, PS51E8000 oraz PS51E6500 jesli chodzi o obraz

radekradek

New member
Witam,
Jak w temacie. Zastanawialem sie czy jest zauwazalna roznica w jakosci obrazy w tych modelach. wiem ze wyzsze modele maja wiecej bajerow ale to mnei zupelnie nie interesuje. W zasadzie interesuje mnie jedynie jakosc obrazu i ewentualnie DLNA.
 

zielarz

New member
Dla mnie obraz na PS51E550 jest super - Polecam test i kilka tematów na forum o tym modelu. Jak ma Pan jakieś konkretne pytania proszę pisać. Dodam, ze to moja druga plazma (pierwsza to 42 cale Panasonic TX-P42S10E - tez bardzo fajna)

Podkreślam ze nie oglądam obrazu na stop-klatce z lupa w ręku tylko normalnie z odległości ok 3m i dla mnie obraz jest super.

Odsyłam wszystkich do testu tej plazmy na HDforum (jedynie jest tam model 60 cali reszta ta sama) http://www.hdtv.com.pl/forum/pdp-pla...-plazmami.html

W teście pisze:
1. Ilość szczegółów w czerni rewelacyjna.
2. Czerń bardzo dobra (oceniona na 8 w skali 10 punktów)
 

radekradek

New member
@zielarz: dzieki za odp ale dalej nie wiem jaka jest roznica w obrazie miedzy 530 a 550 np albo 6500. 530 i 550 to zdaje sie ta sama linia wiec teoretycznie nie powinno byc duzej roznicy miedzy tymi dwoma modelami (ale to tylko przypuszczenia) ale juz np meidzy 530/550 a 6500 moglaby juz byc dosc duza. teraz kwestia kasy jest tutaj kluczowa bo roznice w cenie miedzy tymi modelami sa znaczne
 
Ostatnia edycja:
Do góry