Jaki LCD?

Vergil

New member
Witam,
Zamierzam kupic telewizorek HD, służący tylko i wyłącznie do grania na Xboksie 360. Niestety budżet mam troche niski - 2500-3000 zł. Najbardziej interesuje mnie model LE27S71B, jednak chciałbym wiedziec, jak wypada on w zestawieniu na przykład z LE-26R72B. Niestety, nie znalazłem bezpośredniego porównania tych dwóch modeli. Może jednak istnieje lepsze rozwiązanie, niekoniecznie Samsunga?? Z góry dzięki i pozdrawiam :)

P.S. - Witam na forum ;)
 

pibull

New member
Zaznaczam,. że porównywałem do innych tv - ten wypadł najlepiej ( też swego czasu rozglądałem się za lcd ok. 26 calineczek).
 

Przemcio73

New member
Vergil napisał:
Witam,
Zamierzam kupic telewizorek HD, służący tylko i wyłącznie do grania na Xboksie 360. Niestety budżet mam troche niski - 2500-3000 zł. Najbardziej interesuje mnie model LE27S71B, jednak chciałbym wiedziec, jak wypada on w zestawieniu na przykład z LE-26R72B. Niestety, nie znalazłem bezpośredniego porównania tych dwóch modeli. Może jednak istnieje lepsze rozwiązanie, niekoniecznie Samsunga?? Z góry dzięki i pozdrawiam :)

P.S. - Witam na forum ;)
Witam. Z samsungów w cenie do 3tyś. i rozmiarze poniżej 32cale to jedynie seria r - z xboxem zagra bardzo ładnie.
pozdrawiam
 

chim123

New member
Niestety budżet mam troche niski - 2500-3000 zł. Najbardziej interesuje mnie model LE27S71B, jednak chciałbym wiedziec, jak wypada on w zestawieniu na przykład z LE-26R72B. Niestety, nie znalazłem bezpośredniego porównania tych dwóch modeli.

Pytanie dotyczyło porównania tych dwóch modeli....jest jakaś wielka różnica pomiędzy nimi?
 

ortax360

New member
Na Allegro jest za 3000zł Panasonic tx32lx500
to prawdziwa OKAZJA .
Działa idealnie z x360 i jako jeden z nielicznych ma korekte GAMMA co zapobiega wyblakłemu obrazowi na wejsciu VGA .
Pozdrawiam
 

Vergil

New member
Hmm z tego co czytałem tutaj i na wielu inncyh forach, model LE27S71B sprawuje się całkiem nieźle :) Wydaje mi się że byłby to całkiem przyzwoity sprzęt :p Oczywiście jeżeli bierzemy pod uwagę mój budżet :]

P.S. - widzieliście go może w akcji podpiętego do jakiegokolwiek Next-Gena(PS3, Xbox 360) ??
 
Do góry