le32r32 - problem z obrazem

grzela53

New member
Co pewien czas, nie regularnie , zanika obraz( czasami na sekunde a czasami na dłużej ) i przy włączeniu teletextu też obraz zanika, obojętnie na jakim kanale jest włączony. Pod lcd mam podłączony dekoder polsatu. Juz jeden tv wymieniłem , bo myslałem , Ze to wina tv ale przyczyna leży gdzie indziej , tylko gdzie ?
 

snowkar

New member
ten sam problem

grzela53 napisał:
Co pewien czas, nie regularnie , zanika obraz( czasami na sekunde a czasami na dłużej ) i przy włączeniu teletextu też obraz zanika, obojętnie na jakim kanale jest włączony. Pod lcd mam podłączony dekoder polsatu. Juz jeden tv wymieniłem , bo myslałem , Ze to wina tv ale przyczyna leży gdzie indziej , tylko gdzie ?
sluchaj mam ten sam problem z tv, rowniez posiadam dekoder polsatu a ten problem wystepuje na kanalach TVN-u, znalazles rozwiazanie?moze to dekoder sie dławi(echostar), moze zlej jakosci kable?
 

snowkar

New member
mysle ze wina lezy po stronie słabych dekoderow echostar Polsatu Cyfrowego, przeciez nie moze kazdy samsung LE od nowosci byc popsuty no ludzie , dla niektorych 4200zl to znaczna kwota na ktora sie troche pracuje, czy ktos ma jakas opinie na ten temat
:blagam:
 
Do góry