Kody z pilota, skróty do menu

Chciałbym aby w tym temacie użytkownicy Samsungów podawali jakie znają skróty z pilota i kody ułatwiające wejście do różnych opcji menu.
Na początek kilka skrótów:
- długie przytrzymanie przycisku INFO wywołuje informacje o sygnale: m. in. siła sygnału, poziom błędów, częstotliwość kanału
- długie przytrzymanie przycisku EXIT wywołuje "Przywraca domyślne wartości wszystkich ustawień"
- długie przytrzymanie przycisku RETURN wywołuje : Telewizor rozpocznie wewnętrzną diagnostykę. Po jej zakończeniu, telewizor wyłączy i włączy się automatycznie. Funkcja diagn. wewn. sprawdza podstawowe połączenia, sygnały i stan urządzeń. Nie odpowiada za diagnostykę wszystkich funkcji"
- włączamy TV, wciskamy kolejno na pilocie MUTE-1-1-9-ENTER. Na ekranie ukazuje nam się ukryte menu w którym możemy zmienić HOTEL MODE z ON na OFF
- włączamy SMART i za pomocą kombinacji >>289<< można zmienić region (kraj) z którego mają być ściągnięte i zainstalowane WIDGETY
- przy wyłączonym TV wciskając po kolei: INFO - MENU - MUTE - ON wchodzimy do menu serwisowego (tutaj ostrożnie ze zmianami bo można już nie włączyć naszego Samsunga).

Mój Samsung to D6750
 
Ostatnia edycja:
No i tak. Jak temat się nie podoba to do kosza. Przecież nikt nikogo nie będzie uszczęśliwiał na siłę. Będąc na tym forum od dłuższego czasu setki razy spotkałem się z niewiedzą w tym temacie. Mało tego w różnych tematach setki razy opisywane jest jedno i to samo: a to jak wejść do menu serwisowego a to jak zmienić region z widgetami, itp. Więc nie pisz mi że ameryki nie odkryłem, bo tylko chce zebrać to wszystko DO KUPY
 

RafMat

New member
Też jestem za tym.aby zebrać to do jednego wora.o paru skrótach nie wiedziałem.Dzięki bardzo :).

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

DjMartines

New member
Dzięki wielkie za te skróty... o kilku nie wiedziałem i fajnie by było aby właśnie w tym jednym temacie wszystkie wypisywać .
 

SATAn_

New member
Bez reklam
No tak, ale popatrz kiedy Twoj post przestanie byc widoczny - jutro , a za 2 dni juz o nim zapomni sie i pojdzie w odstawke, jesli nikt nie przypnie to zniknie.

btw. kody masz tez na SamyGo i na chomiku z podpisu.
 

Darkmen65

New member
Zniknie czy też nie to nie ma większego znaczenia. Może dla niektórych te skróty są dobrze znane ale dla mnie choć często przeglądam to forum niektóre z nich są nową wiedzą. I po to jest FORUM :)
Pozdrawiam
 

mac222

New member
Witam mam pytanie czy jest mozliwosc wlamania sie do naszego TV pzez net np do kamerki internetowej? i podgladanie? ?
 

mac222

New member
Witam hehe niejest to takie glupie pytanie przeciez jest SKYPE ~ przez skypa mozna sie wlamac do kompa ~ tak czytalem przeciez to chyba zlykle polaczenie z netem bez zabezpiecze chyba aha do TV SAM mozna podlaczyc haba i sie ma 4 USB ktos pisal ze nie mozna TV SAMS ES5500
 
Do góry