Samsung 40M91 "The King"

mlapaj

New member
Dziś w krakowskim Saturnie miałem okazję zobaczyć po raz pierwszy najnowszego Samsunga z podświetleniem matrycy LED. Cena astronomiczna, bo okolo 14kPLN za 40 calowe LCD, ale efekt DOSKONAŁY. Tak Kiki, wiem, ze JVC świeci lepiej, ale...:p
Wszystkie telewizory odtwarzały Discovery HD. Bezpośrednio obok stał N71. Nic do zarzucenia, mimo ze Kiki wieszal na tym telewizorze psy i chcial go ostatnio sprzedac w cenie przechodzonego Rubina (ooops - a może to był F71? Już się czerwienię:oops:). M91 mial wiekszy kontrast, bardziej naturalne kolory. Sony, LG etc. staly obok. I co z tego? To dzis juz nie jest konkurencja. Serio!
Gdyby tak kosztowal do 10kPLN to bylby to moj wybor juz dzis. Miedzy M71 a N71 nie widzialem roznicy... Moze gdyby tak ktos w koncu pokazal mecz tenisowy w dobrej jakości to moznaby ocenic szybkość odświeżania w praktyce...
Ogłaszam Samsunga 40M91 Królem Grubasem w telewizorach LCD AD 2006.

I kto da więcej?:D
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Sprawdzałeś ustawienia i połączenia?

F71 gra bardzo przyzwoicie w przeciwieństwie do N71.

Pozdrawiam
 

mlapaj

New member
A jednak THE KING

M91 rzeczywiście nie jest FULL HD, ale pod względem odtwarzania programów w jakości HD jest moim zdaniem niezrównany. Jestem ciekaw jakość modelu F Samsunga. Kiki go zwieśniaczył, a wypowiedź u góry sugeruje coś zupełnie innego:confused:
Może ktoś pokusi się o podsumowanie, ale nie korzystając z amateriałów marketingowych producenta o parę praktycznych komentarz na temat:
  • N71 - wg mnie podstawowy model z wyższej półki
  • M71 - 100Hz stawia go wyżej. Dla sportowych kanałów rzecz obowiązkowa
  • F71 - pełny jasny full, ale czy coś go wyróznia ponad M71? Chyba nie ma 100Hz?
  • M91 - król obrazu podświetlany LED. Najwyższy model w ofercie Samsunga, ale bez matrycy FULL HD. "Dlamających" kase;)
Jak inni forumowicze "czytają" strategię Samsunga?
 
Do góry