Samsung UE32ES6100

piotrkro

New member
Witam, po włączeniu TV słychać (chyba od nagrzewającej się matrycy lub czegoś co się grzeje) jakby rozprężał lub rozkurczał by się jakiś materiał w środku. Po 10 min przechodzi. Słuchać jeden taki dźwięk jak przełączam kanały i jest czarny ekran przez 1-2 sek. Jeśli TV jest "nagrzany" jest OK. Dzieje się to chyba odkąd wymienili mi płytę główną która padła. Co to może być? Mam włączone Motion LED i czujnik eco.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Ramka ? Tez to zaobserowalem, ale u Mnie "pyka" po wylaczeniu TV, wnioskuje ze ramka TV robi za swego rodzaju radiotor i odprowadza cieplo. Mam 40 calowego, po dotknieciu ramki jest naprawde goraca.
 

piotrkro

New member
Tylko, że u mnie było OK, dopóki mi nie wymienili płyty głównej która padła. No nic oddam go do serwisu.
U mnie to pykanie jest nawet jak przełączam kanał i na 1-2 sekund jest cały czarny ekran.
 

piotrkro

New member
Dzwonił Pan z Samsunga w sprawie tego pykania i kazał poluźnić wszystkie śrubki z tyłu obudowy. Pomogło w jakimś tam stopniu chociaż dalej pyka po włączeniu TV aż do nagrzania się ramki obudowy.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Dzwonił Pan z Samsunga w sprawie tego pykania i kazał poluźnić wszystkie śrubki z tyłu obudowy. Pomogło w jakimś tam stopniu chociaż dalej pyka po włączeniu TV aż do nagrzania się ramki obudowy.

a jak cos sie zepsuje i przyjedzie serwis powiedza ze grzebales w TV
 
Do góry