Samsung 32M71b

gambas

New member
Witam,
Widzialem ostatnio w ofercie za jakies 4700 PLN panel LCD Samsung 32M71B. Prosze o ocene tego panelu, jak sie on ma do innych Samsungow serii N i R, a moze ktos porownywal jego mozliwosci, obraz itp z innymi panelami w podobnej cenie ??

Czekam na wiesci.

Pozdrawiam
 

jaroslawkonopka

New member
hej ja mialm okazje porownac Le32m71 z M51b
podlaczalem je oba do laptopa
chodzilo mi o fotki glownie z Nikona d70, divxy i dvd z kompa
generalnie wiadome kontrast wyraznie na korzysc M71 ale jesli chodzi o kolory mnie bardziej odpowiada M51b (mniej nasycone i bardziej stonowane)+(ale to juz moje subiektywne wrazenie) M51b na analogowym sygnale "sympatyczniej" wygladza krawedzie, pikseloza jest subtelniejsza i tak nie razi
M71 jak dla mnie ma wszytsko przegiete-glownie te kolory ale moze sie czepiam
w kazdym badz razie mimo ze starszy jest M51b to jednak zdecydowalem sie na niego, kupilem go jakies 3 tygodnie temu
i jestem calkiem zadowolony :)

pozdrawiam

jas
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
też mam takie odczucia. Lepsze - bardziej nasycone kolory na M 51, Większa płynność , mniej smuzenia.
pozdrawiam
 

Studio Art-BI

New member
Kiki ty lepiej dokładnie przeczytaj to co pisze poprzednik i nie wypisuj głupot. Piszesz że masz takie same odczucia a w uzasadnieniu zaprzeczasz wypowiedzi poprzednika. Te twoje recenzje są z palca wyssane i albo tego TV nie widziałeś na oczy albo piszesz co ci ślina na język przyniesie. Takie wypowiedzi i opinie zniżają to forum do samego dna. Nic mądrego z twoich wypocin nie można wywnioskować. Każdy kto to przeczyta od razu będzie wiedział mniej niż przed zajżeniem na to forum.
 

_TEo_

New member
jaroslawkonopka napisał:
hej ja mialm okazje porownac Le32m71 z M51b
podlaczalem je oba do laptopa
chodzilo mi o fotki glownie z Nikona d70, divxy i dvd z kompa
generalnie wiadome kontrast wyraznie na korzysc M71 ale jesli chodzi o kolory mnie bardziej odpowiada M51b (mniej nasycone i bardziej stonowane)+(ale to juz moje subiektywne wrazenie) M51b na analogowym sygnale "sympatyczniej" wygladza krawedzie, pikseloza jest subtelniejsza i tak nie razi
M71 jak dla mnie ma wszytsko przegiete-glownie te kolory ale moze sie czepiam
w kazdym badz razie mimo ze starszy jest M51b to jednak zdecydowalem sie na niego, kupilem go jakies 3 tygodnie temu
i jestem calkiem zadowolony :)

pozdrawiam

jas


Czesc
Nie jestem zadnym wielkim znawca w tej dziedzinie, ale wedlug mnie to nie powinno sie ocenia LCD ... wzgledem kolorow ... przeciez kazdy telewizor ma ustawiania ... i kazdy moze sobie je ustawic wedlug swojego gustu ...

:D
 

jaroslawkonopka

New member
powiedzialbym ze masz racje ale...
kazdy tv na swoj sposob odtwarza czerwony niebieski czy juz nie mowiac o czarnym
ja nie lubie jak cos jest przesadzone :)

pozdrawiam

jasiek

ps.jesli bym sie mial w m51b do czegos doczepic to podswietlenie ekranu, mogloby byc bardziej rownomierne ale moze jestem upierdliwy
 
Do góry