DNIe (Samsung) - jak wlaczyc??

mer123

New member
Witam!!
Posiadam model Ps42-E71h i nie moge uruchomic opcji DNIe
Po wejsciu do menu obrazu i zaznaczeniu opcji demo DNIe ekran dzieli sie na dwie rowne czesci oddzielone od siebie slabo widoczna linia i po lewej stronie jest obraz w normalnym trybie a po prawje obraz ktory uzyskamy po wlaczeniu DNIe.
Wszysko oki ale jak juz probuje wlaczyc to nie da rady. W instrukcji nie ma nic na ten temat
Czy ktos moze mi pomoc??

pzdr
 

mer123

New member
ps42e71h

mozliwe ...ale po wlaczeniu obrazu pozjawiaja mi sie trzy opcje : na gorze napisane jest (wylaczyc DNIe demo) po lewej ( wylacz DNIe ) po prawej (wlacz Dnie ) i nie moge nic zrobic tzn. nic wybrac / tak ma byc??
pzdr
 

soro

New member
To jest tylko opcja właczenia demo DNIe a nie samego DNIe(taki pic na wode fotomontaż samsunga żeby userzy czuli się mają znacznie lepszy obraz od innych) :) Ja mam dokładnie tak samo jak Ty w swoim samsungu więc się nie przejmuj, no chyba że oboje mamy zepstue TV :D
 

Kto_To_Jest

New member
soro napisał:
To jest tylko opcja właczenia demo DNIe a nie samego DNIe(taki pic na wode fotomontaż samsunga żeby userzy czuli się mają znacznie lepszy obraz od innych) :) Ja mam dokładnie tak samo jak Ty w swoim samsungu więc się nie przejmuj, no chyba że oboje mamy zepstue TV :D

Wszystko jest okej:D.wyłącz funkcje demo DNIe i po problemie.A samo DINe prziała przez caly czas niejako z "urzędu"
 
Do góry