Clouding w Samsungu UE40ES5500

damianwww

New member
Witam!
Jestem posiadaczem Samsunga EU40ES5500 LED TV.Wiem, że tego typu odbiorniki z krawędziowym podświetlaniem matrycy są podatne na efekt tzw. cloudingu. Ale czy w moim egzemplarzu mieści się to wszystko w normie, czy może nadaje się do reklamacji? Wygląda to tak, jakby w kilku miejscach obudowa nie była dokładnie spasowana. W załączniku zdjęcia.
Pozdrawiam
Poniżej wklejam linki do zdjęć
zapodaj.net/de22535184dca.jpg.html
zapodaj.net/4fbc6ade583b5.jpg.html
zapodaj.net/8103987a618aa.jpg.html
 
Ostatnia edycja:

kuba78

New member
WG mnie to jest wszystko w normie.
Nikt nie ogląda normalnie ciemnego ekranu i pod takimi katami jak na zdjęciach 2 i 3.
Taka technologia, telewizor budżetowy, następnym razem rozważałbym kupno plazmy, która jest pozbawiona wad technologii edge.
 

mac222

New member
Witam ja miałem tak - no może nie aż tak bardzo po zakupie a teraz po ostatniej aktualizacji C-1030 przy 12 - podświetlenie prawie czarny ekran

________________________________________________
Samsung UE40ES5500
 

hateregs

New member
Panowie czy clouding z czasem postępuje/nasila się? Też mam u siebe podobny efekt i zastanawiam się co zrobić. Oddać w diabły czy wymienic na inny.
 

mac222

New member
Panowie czy clouding z czasem postępuje/nasila się? Też mam u siebe podobny efekt i zastanawiam się co zrobić. Oddać w diabły czy wymienic na inny.


Witam u mnie były jaśniejsze "chmurki" niż na początku gdy go kupiłem (02.2012) po aktualizacji stawały się coram ciemniejsze a terz (fw 1030.0) praktycznie nie widać tzn jest poświata myśle że nasilać to się nie będą bo to podświetlenie diodowe.:-D
 
Do góry