le40f71b ??

thoma

New member
witam. polecilibyscie cos lepszego w podobnej cenie od w/w moedelu? w innym poscie porownalem ga z plazma panasonica viera ale nikt praktycznie nie odpisal :/ jestem praktycznie zdecydowany na tego samsunga ale chcialbym posluchac opini ludzi bardziej znajacych sie odemnie na rtv :?
ps
podobno sony lcd z serii bravia korzysta z matryc samsunga ( wiec tak jak w reklamie po co przeplacac? tylko placic za engine bravia ?)pozdr
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
To, że jakaś firma korzysta z matryc tego czy innego producenta ma mniejsze znaczenie od płyty głównej i oprogramowania danego odbiornika... wystarczy porównać obraz.

Co do f71... widziałeś obraz z tego tv ?
 

thoma

New member
obraz widzialem tylko z le40r71b i nie byl zly. wole dolozyc troche grosza i miec odrazu full hd. zamiast za 2 lata sprzedawac "hd ready"i kupowac full hd :/ niestety jestem zielony w tej dziedzinie, totez sie pytam na forum co wybrac w podobnych parametrach itd.pozdr
 

pitbullo1

New member
Witam.Mam podobny dylemat :niewiem: zastanawiam sie nad tym samym modelem samsunga, ale w 100%nie jestem jeszcze przekonany. zastanawiam sie jeszcze nad PHILIPS 37PF9731D i SONY KDL-40X2000. tv mial by byc do xboxa360 i cyfry+ lub n.prosze o podpowiedz może jakieś inne modele full hd są jeszcze godne polecenie. Z góry dziekuje i pozdrawiam
 

pitbullo1

New member
Pewnie sie myle, ale jakos nie przemawia domnie lcd toshiby. zdecyduje sie chyba na samsunga le40f71b. za tydzien go bede kupowal jak robie bląd z takim zakupem to prosze o szybkie przywolanie do porzadku:p. pozdrawiam
 

andy13

New member
Od piątku jestem posiadaczem LE40F71B i jak na razie jestem z niego zadowolony mimo analogowego sygnału z kablówki. Dobrze nagrana płyta DVD + odtwarzacz ze skalerem 1080i wygląda rewelacyjnie (teraz tylko czekac na normalne ceny BlueRay'a lub HD DVD). Przez miesiąc miałem LE32R71B i uważam, że ta seria Samsungów W relacji cena/jakośc jest nie do pobicia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
w HD - gra rewelacyjnie , z dvd również - ale w Palu gra źle . A z anteny dachowej bardzo źle .Ma słabą kompresję obrazu.
pozdrawiam
 

jarhd

New member
Lc 40 F 71

Witam . Po długim namyśle i przeglądaniu forum wybrałem ten model spośród Full HD 40-42" Sharpa i Sony (seria W).
1/Podłączyłem do syfiastej anteny dachowj - odbiór porównywalny z Sony 32" 100Hz !!!!.:) , a nawet lepszy - mam porównanie bo stoją obok siebie.
2/DVD - tak samo jak na 100Hz telewizorze a nawet lepszy(po HDMI).
3/ N - super.

Nieprawdą jest że:
1/ biały wpada w niebieską poświatę
2/ ostrość gorsza od Sharpa

Z zalet - wejście na karty pamięci i bogate ustawienia obrazu -> każdy kolor można ustawić dla kanału(jasność i ostrość),dźwięk-> eqalizer i przestrzenny . tego nie znajdziecie w Sharpie.

P.S. nie dajcie się zwariować takim "guru" jak KIKI - on preferuje Sharpa chyba dla tego że ma wyższe marże na Sharpie .ach jeszcze jedno cena :D poniżej 8300 . Pozdrawiam szukających okazji i sprzętu!!!
 
Do góry