Nowy nabytek PS51E450 | FullHD ?

KingWitu

New member
Witam jestem tu nowy właśnie kupiłem telewizor Samsung PS51E450 . Chodząc po sklepach natknąłem się na MediaExpert , byłem już w jednym a to był drugi ME , tylko weszłem i mym oczom wyjawiła się ostra ciemna zjawa o przekątnej 51cali , podeszłem i ukazała się firma Samsung co mnie zdziwiło w poprzednim markecie też MediaExpert telewizor kosztował 2400zł a tu stał bezbronny za 1600zł . Podeszłęm do pana od informacji gdyż pisało iż posiada on FullHD a wg producenta ma on HD Ready . Nie wiem jak to możliwe po sprawdzeniu informacji podobno miał te FullHD . Ja i tak nie uwierzyłem więc uznałem że kupie , gdyż obraz był bardzo przyzwoity i cena przystępna . Przy kupnie dostałem pytanie czy przedłużamy gwarancje do 5lat , uznałem że mi się to nie opłaci więc zaproponował mi że sprzeda mi ten telewizor za 100zł taniej abym kupił gwarancje na 5lat , i sprzedał . Zadowolony wróciłem do domu wszystko podłączyłem , następnie dostroiłem obraz wg upodobań i obraz jest jak żyleta ostry jak nóż i dosyć płynny . Największym zdziwieniem było to iż telewizor miał inną cene na stronie ME inną w sklepie ME i jeszcze inną w drugim ME . Telewizor nie był wystawowy fabrycznie zapakowany ;D

Kurcze jestem tak zadowolony z zakupu że nie mogę przestać myśleć o tym telewizorze .

Jeżeli ktoś chciałby zadać jakieś pytanie odnośnie tego modelu z chęcią odpowiem na wszystkie pytania jak i jestem w stanie załączyć zdjęcia .
 
Do góry