LCD + kino domowe do 7000 za wszytszko

frytek

New member
Witam. Jestem na tym forum nowy, ale czytałem już co nieco.. Mam pytanko jak w tytule.. chce kupic zestaw kina domowego razem z telweizorem LCD. Z tego co tutaj poczytalem to zastanwiam sie nad modelem Samsunga LE40S71B. Kosztuje ok 5000 zl na allegro wiec pewnie w tanszych sklepach tez mozna za tego go dostac. Pytanka do was to po pierwsze jakie kino do tego? I czy moj podzial 5ys +2tys jest w miare sluszny? Ew jaki inny TV? Pokoj jest duzy jakies 6x6 metrow.. Reszta rodziny chce do wspolnego ogladania a ja do jakis filmow DVD. Aha no i jak wsyztszko sie ma do podlaczenia z Cyfra+ (pewnie nijak:D ), wiec od razu pewnie polecicie przejscie na "n"? Na kinach sie nie znam.. ale zalezy mi zeby audio bylo w miare dobre.. (moglo tez sluzyc do sluchania muzyki). Z gory dzieki za pomoc..

Prosze tylko nie odsylac do starych linkow itp.. chodzi glownie o ceny a to wysztszko sie zmienia i post o tym samym sprzed 4 miesiecy w sumie traci w ogole swoj sens..


Dodam moze ze myslalem o takim zestawie kina...
http://www.allegro.pl/item140442098_super_kino_domowe_samsung_ht_xq100_raty_gw_24m_ce.html
co myslicie?
 
Ostatnia edycja:

masaj007

New member
Jeżeli na tym ma być nawet czas od czasu słuchana muzyka to zdecydowanie odrazdzam zestawy all-in-one. Lepiej kupić zestaw z pełnowymiarowymi kolumnami i osobnym amplitunerem i dvd. W tej cenie nie ma co liczyć na super jakosć ale podstwowy amplituner Yamahay razem z dvd uzupełnione o Prismy zagraja przyzwoicie
 

frytek

New member
no ok a proponujecie jakis konkretny zestaw? Moze jakies linki do konkretnych modeli.. problem w tym ze musze calosc zlozyc w ciagu ok tygodnia...

aha i pytanie nr 2 z Samsunga lepszy np 37 calowy R7 czy 40 calowy S7? Ze specyfikacji wyczytalem ze roznia sie tylko iloscia wyswietlanych kolorow.. jak sie to ma w praktyce? Cena jest prawie identyczna.
 
Do góry