Słaba czerń

PRYZMAT

New member
Witam serdecznie. Jestem szczęśliwym posiadaczem plazmy Samsunga PS42C7H. Enkę mam podłączoną kablem HDMI hamy. Obserwuję takie oto zjawisko: czerń na ciemnych ujeciach dziwnie się rozjaśnia ( np na napisach końcowych) Na tym samym programie odbieranym ze zwykłej anteny podobne zjawisko już nie występuje. Czy to jest normalne?
 
Ostatnia edycja:

Kto_To_Jest

New member
PRYZMAT napisał:
Witam serdecznie. Jestem szczęśliwym posiadaczem plazmy Samsunga PS42C7H. Enkę mam podłączoną kablem HDMI hamy. Obserwuję takie oto zjawisko: czerń na ciemnych ujeciach dziwnie się rozjaśnia ( np na napisach końcowych) Na tym samym programie odbieranym ze zwykłej anteny podobne zjawisko już nie występuje. Czy to jest normalne?

Spróbuj poałączyc innym kablem HDMI ale nie hamy za 39,99zl,bo to zwykły chłam jak większość tanich akcesorii które produkuje ta firma.Jeżeli juz chcesz coś kupić od tego dystrybutora to kup kabel zapakowany w blister.Są to kable pochodzące z innej fabryki(lepsza jakość) nie te które leżą "luzem" w koszykach w marketach.
Opinie tą przekazał mi jeden z głównych handlowców w Polsce zajmujący sie m.i.zaopatrywaniem MM w Europie
Co do czerni to na mojej plazmie ta czerń jest idealna,jak czarne ramki telewizora...Ale ja jescze nie podłanczłem nic przez HDMI-Nke planuje kupić prawdopodobnie pod koniec grudnia.....i wdedy zobaczym

:)
 
Do góry