SmartTV i YouTube - zanika dźwięk przy końcu...

zsoi3

New member
Bez reklam
SmartTV i YouTube - zanika dźwięk przy końcu wielu filmików. Po prostu nagle się urywa na kilka lub kilkanaście sekund przed końcem filmiku. Wideo idzie do końca dobrze.

Czy macie podobne objawy w swoich systemach SmartTV?
 

mabus

New member
Ja dzisiaj zakupiłem BD-E6100 i odpalam YT i właśnie tak się dzieje, że nie słychać kilku ostatnich sekund klipu. Tak jest zawsze czy coś jest teraz nie tak. Trochę to wkurza.
 

fio

Member
Niestety chyba zawsze. Ale gorsza wiadomość jest taka, że w nowszej wersji aplikacji 1.059 jest jeszcze więcej błędów więc dobrze, że mamy "tylko" taki problem.

Przykładowe linki na temat problemów 1.059
Grupy dyskusyjne Google

Samsung-Blog-News Probleme mit der YouTube-App auf Samsung TV-Geräten der E-Serie Archive ť Samsung-Blog-News


Aha. Ja jeszcze zauważyłem, że po dłuższym oglądaniu np. koncertów hd (tak po minimum 40min.) jest problem z synchronizacją obrazu i dźwięku. Zazwyczaj pomaga przewinięcie troszkę do tyłu.
 

zsoi3

New member
Bez reklam
@fio @mabus - tak się dzieje najczęściej, ale nie zawsze - zauważyłem, że są materiały, które nie mają tego typu problemów; ilekroć te właśnie materiały odtworzę to zawsze idą do końca z dźwiękiem. od czego to zależy - nie wiem.

YouTube można odtwarzać na naszych urządzeniach w inny sposób, mianowicie za pomocą zewnętrznych aplikacji zainstalowanych na pc'cie lub smartfonie. przekaz idzie poprzez DLNA; i wszystko ładnie działa.

ale - jak pisze @fio - wolę tą przypadłość, niż te w nowszej wersji. szczególnie upierdliwy musi być punkt 6 (TV screen saver activates during video playback)...
 
Do góry