Ustawienia Obrazu pod xbox360, PS51d8000

masol

New member
Witam, posiadam w/w model Samsunga, chciałbym podłączyć pod niego xbox360. Jak najlepiej ustawić obraz bo każdy ustawiony przez moją osoba nie jest tak zadowalający.
 

maxan

New member
Bez reklam
Mi najbardziej odpowiadają standardowe ustawienia (samsung D550) - hdmi1 nazwa PC!(tryb ZABAWA tylko dostępny przy nazwie złącza PC) - super ostrość i fajne kolory- 'full 4:4:4 reproduction' ... wtedy można pobawić się jeszcze tonacja kolorów i poziomem czerni hdmi ale jak dla mnie standardowe wartości w trybie PC-zabawa dają najładniejszy efekt...
Ja mam tak:
OBRAZ:
Tryb ZABAWA
Podświetlenie 16-20 w zależności od pory dnia
Kontrast 95
Jasność 45 ( jak chce mieć jaśniej w danej grze to wystarczy w opcjach gry rozjaśnić obraz)
Ostrość 50
Opcje obrazu: Ton kolorów STANDARDOWY (tu ew. w forza horizon CIEPŁY2); Poziom czerni hdmi NORMALNY
reszta w trybie PC jest niedostępna ...
 
Ostatnia edycja:

masol

New member
Tylko że ja w swoim D8000, nie mam albo nie umiem uruchomić HDMI-PC i nie mam opcji "ZABAWA" a obraz w trybie gry jest żenujący.
 

maxan

New member
Bez reklam
Tylko że ja w swoim D8000, nie mam albo nie umiem uruchomić HDMI-PC i nie mam opcji "ZABAWA" a obraz w trybie gry jest żenujący.
Nie wiem jak to jest z D8000 ale u mnie uruchamiasz to pilotem tak - SOURCE najeżdzasz na hdmi pod które podpięta jest konsola - nie zatwierdzasz- wciskasz TOOLS /edytuj nazwę/ i wybierasz PC ... dostępny wtedy bedzie 4 tryb ZABAWA, przynajmniej powinien chyba większość nowych Samsungów tak ma.
A co do obrazu w trybie gry to się zgodzę - syf kiła i mogiła; natomiast w standardowych trybach (standardowy/film/dynamiczny) jest lepiej ale też szału nie ma - jedyny słuszny tryb pod x360 to ZABAWA
powodzenia ;)

EDIT: sprawdziłem jest nazwa PC i tryb zabawa na D8000
 
Ostatnia edycja:
Do góry