Samsung BD - SE 6000 Wrażenia , pytania.

mcadi

New member
Witam serdecznie wczoraj siedzac przed internetem szukalem jakiegos blu ray do ogladania aplikacji ( ipla , tvn player i vod tvp ) Znalazlem oto ten model .troszke poczytalem o nim cena dosc atrakcyjna ( 600 zl ) ,nowka ma sie rozumiec .I dzisiaj stoje przed dylematem zostawic czy oddac .Mam na to 14 dni .Wyglad dla mnie swietny ( Sprawa gustu oczywiscie ) .Ale jak napisalem chodzilo mi o ogladanie powyzszych aplikacji i tu zonk ,brak iplii i byc moze nie bedzie .reszta oki i znow zonk przegladarka internetowa TRAGEDIA .Myslalem ze da sie obejrzec pewne strony z kanałami a tu nic czarny ekran .Myslalem nad odtwarzaczami z androidem i wiem ze tam by bylo wszystko oprocz vod tvp , bo potrzebny jest android 2.3.3 a odtwarzacze maja 2.3 .Sam nie wiem co robic .A moze jakies inne propozycje oddam i kupie cos innego .Czy wszystkie blu ray samsung nie maja iplii ? Dysk moj stary chodzi wyszukuje go i da sie ogladac , innych plikow nie wlaczalem ,bo chcialem miec wlasnie do internetu .Pozdrawiam .
 

radane

New member
Mcadi, czy oddałeś ES6000? Szukam jakiegoś odtwarzacza sieciowego z możliwością odtwarzania płyt BluRay. Czy warto dopłacić parę złoty więcej, czy skupić się nad e6100?
 
Do góry