SAMSUNG LE32N71BX czy LE37R72B ?

yanky

New member
Witajcie, chcę kupić nowy TV. Zdecydowałem się na model 37". Odległość do kanapy 4 metry, pokój z oknami od północy, oglądam głównie z tunera sat, czasami DVD, kablówka odłączona (tragiczny sygnał). Ponieważ nie chcę przesadzać z kwotą, przeznaczyłem na zakupy 5000zł. I wszystko szło do realizacji zakupu 37R72, ale w sklepie zobaczyłem 32N71BX. Obraz był super piękny z dobrego źródła SAT HD. W związku z tym wszystkim doznałem zwątpienia. Iść na "wielkość" czy też "jakość" Co mi poradzicie??? Chętnie poznam Wasze zdanie.

pozdrowienia
 

znn

Member
Też mam ten dylemat

Jutro mam odbierać 37R72 a od wczoraj mam podobne myśli, może 32N brać?? Obecnie mam crt 32 i oglądam z ok 2,8 metra i obawiam się że na 32 LCD ta odległość będzie za duża zwłaszcza na materiałach HD. Chyba do sklepu jeszcze raz trzeba się przejść i z tej odległości oglądać. Co do tej ilości kolorów w 32N jak oglądałem obraz na nim to miałem wrażenie że obraz jest zbyt (nienaturalnie) kolorowy ale ładny - ja to lubie, zresztą to na pewno można ustawic tak jak się chce. Daj znać jaką decyzje podejmujesz.
 

Mlody

New member
jaki model LCD kupic?

Witam,
Mam maly problem poniewaz nie znam sie zbyt dobrze na telewizorach, a chcialbym kupic sobie LCD 32" lub 37" do 5000zl, odleglosc od kanapy do telewizora to ok. 4,5 m. Nie mam pojecia na jaki sie zdecydowac. Posiadam telewizje kablowa i nie wiem jaki to bedzie mialo wplyw na obraz. Jesli moze ktos mi podpowiedziec jaki model i wielkosc wybrac to byloby fajnie, bo nie chce kupowac w ciemno, a w sklepie sa rozne podlaczenia i jeden telewizor idzie lepiej, a drugi troche gorzej. Jest to malo porownywalne z warunkami domowego przylacza.
Dzieki i pozdrawiam.
 
Do góry