Dylemat

Paker14

New member
Witam
Jestem nowy na tym forum i zarejestrowalem sie aby rozwiazac moj dylemat
Chce zakupic LCD ,,HDTV'' i zastanawiam sie nad dwoma lcd-kami
Pierwszy to LE32S71B a drugi LE32R72B.Niewiem ktorego wybrac wiem ze roznica w cenie jest duzo ale chodzi mi tak o cene do 4.5 tys. i zeby to byl Samsung bo jakos nie czuje przekonania do innych marek.Chce aby byl idealny obraz (kontrast ''czern'' i kolory) a takze duze konty widzenia bo ma on byc w salonie. Prosze pomozcie
A moze polecacie jakich inny model ????
Aha jeszcze jedno i tak zeby mial duzo wyjsc chodzi mi o:
HDMI (z jakimis zabezpieczeniami na filmy) DVI (do kompa podlaczyc) itp.
 

Przemcio73

New member
Paker14 napisał:
Witam
Jestem nowy na tym forum i zarejestrowalem sie aby rozwiazac moj dylemat
Chce zakupic LCD ,,HDTV'' i zastanawiam sie nad dwoma lcd-kami
Pierwszy to LE32S71B a drugi LE32R72B.Niewiem ktorego wybrac wiem ze roznica w cenie jest duzo ale chodzi mi tak o cene do 4.5 tys. i zeby to byl Samsung bo jakos nie czuje przekonania do innych marek.Chce aby byl idealny obraz (kontrast ''czern'' i kolory) a takze duze konty widzenia bo ma on byc w salonie. Prosze pomozcie
A moze polecacie jakich inny model ????
Aha jeszcze jedno i tak zeby mial duzo wyjsc chodzi mi o:
HDMI (z jakimis zabezpieczeniami na filmy) DVI (do kompa podlaczyc) itp.
Witam. Chcesz kupić samsunga serii s lub r 32 cale i wymieniasz kwotę do 4,5tys. zł. Coś nie tak, przecież model r kupisz już za 3,5:D Mam serię r32 i jestem z niego zadowolony, więc mogę Ci go polecić. Nie pchaj się w model niższy, bo jak widzę, masz na dobry lcdek fundusze. Za kwotę ok. 4,6 tys. (niewiele byś ją przekroczył;) ) to kupisz już np.: to http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le32n71b.asp. A co do dvi to może być mały problem. Chyba nie znajdziesz łatwo tv z hdmi oraz dvi, ale mogę się mylić.
pozdrawiam
 

Paker14

New member
No ok ale gdzie moglbym kupic w takiej cenie ten model bo w media markt niezabardzo za tyle a kupna przez internet nie preferuje jesli chodzi o lcd wiec wolalbym jakis sklepw poblizu (slask)
 

Przemcio73

New member
Paker14 napisał:
No ok ale gdzie moglbym kupic w takiej cenie ten model bo w media markt niezabardzo za tyle a kupna przez internet nie preferuje jesli chodzi o lcd wiec wolalbym jakis sklepw poblizu (slask)
Tak się składa, że też jestem ze śląska (Bielsko). No cóż, miałem podobne obawy jak Ty do zakupu przez internet;) Przeszło mi jak dowiedziałem się o właścicielu sklepu internetowego, którego znajdziesz tu na forum pod ksywką kiki. Kupiłem u niego r32 (cena najniższa w internecie w w momencie zakupu). Jestem pewien, że dogadałbyś się co do ceny. Pamiętam, że jakiś miesiąc temu rozmawiałem z nim na gg i już wtedy podał mi cenę ok. 4800. http://www.e-panasonic.pl/
Decyzja należy do Ciebie.
pozdr
 

jaqmd

New member
Ceny N71.
4565 rtvcentrum Opole
4635 zadowolenie.pl rtvMIXagd Kraków
Nie pytałem, ale jestem przekonany, że można odebrać osobiście.
Ze Śląska Aczwórką niedaleko.
Pozdrawiam.
 

lookeen

New member
tez byłem zagorzałym zwolennikiem samsungów i o innych markach nie chciałem nawet słyszeć, ale przeglądając formum zacząłem powoli skłaniać się do innej marki....a mianowicie Sharpa. duzo dziwnych opinii o samsungach krązy po forum, a to że głośniki dziwnie trzeszczą, a to jakiś tranzystorek buczy i nie chce przestać o martwych pixelach i jakości obsługi serwisu samsunga mógłbym juz nie wspominać, bo 2 dwie pierwsze opinie ( powtarzajace sie u róznych użytkowników) były wystaraczajace by skutecznie zniechęcic do marki. jak wydaje kilka cięzko zarobionych groszy to nie chce ryzykować, że i mi trafi się taki pechowy egzemplarz. Wracając do Sharpów to przyznam że początkowo nawet nie bralem tej marki pod uwagę, nie podobał mi sie ani wyglad ani marka nie wzbudzała zaufania...po lekturze forum zmieniłem zdanie o marce 180 stopni a i z czasem wygląd przestał być drażniący, tym bardziej jak na horyzoncie pojawił się GA9E, który powala wyglądem przy całkiem niezłych parametrach(tylko cena modelu 37" wciąż za wysoka;(, zebrał do tego wiele pochelbnych opnii uzytkownikow.
także moja rada to rozejrzeć sie też wsród innych marek, ze wskazaniem na Sharpa, który daje dobrą jakośc przy przystepnej cenie, moze okazac sie ze z przeznaczonych 4,5k mozesz kupic przyzwoity LCD i jeszcze trochę Ci zostanie.

zatem owocnych poszukiwań,

pozdrawiam,
lookeen
 

riko

New member
Paker14 napisał:
No ok ale gdzie moglbym kupic w takiej cenie ten model bo w media markt niezabardzo za tyle a kupna przez internet nie preferuje jesli chodzi o lcd wiec wolalbym jakis sklepw poblizu (slask)

Kupiłem Samsunga LE32R72B na www.juka.pl za 3549PLN odebralem osobiście w Krakowie A4 ze Śląska niedaleko :p i... polecam :D
 

Warzywko

New member
To nie problem

Różnica w cenie jednego i drugiego modelu jest niewielka, specyfikacje obu juz na pewno znasz.
Przed zakupem weź ze sobą nagrane płytki HD, DVD itp co Ci tam pasuje, do jakiegokolwiek sklepu byś nie poszedł ( uwzglęgniając cene końcową towaru), jestem pewien, że sprzedawca, któremu zależy na sprzedaży podłączy Ci pod co chesz ( co będzie mozliwe). Pamiętaj tylk, że to Tobie ten obraz, dźwięk ma sie podobać!, nie daj sobie wcisnać produktu końcowego jakim jest obiornik w końcowym etapie sprzedaży:))) wiesz jak jest producent - sprzedawca - konsument-- ten 2 zarabia najwięcej.
Przed zakupem warto się przygotować z wybranych modeli, choćby najprostrze pytanie na które sprzedawca źle odpowie jest uzasadnionym powodem do zwrotu lub wymiany towaru. ( Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002, Dz.U. z 2002 roku, Nr 141, poz. 1176)
pozdrawiam
 
Do góry