Pytanie związanie z HD i Samsungiem LE4072B

tomaszek1305

New member
Witam!
Na wstepie zaznaczam że jestem laikiem w tych sprawach, posiadam tv samsung LE40R72B i kino domowe Samsung HT-TP75, zanlazłem na tym wspanialym forum filmiki (pokazówki) w formacie HD i tu zaczyna się problem nagralem płytkę DVD programem Nero ale chcąc odtworzyc na Tv pojawia się komunikat na czarnmym tle resolution exceedes 720x480 i nic nie potrafię zrobić. Bardzo proszę o bycie wyrozumialym i wyjaśnienie mi na czym polega problem. Czy Wy (forumowicze) odtwarzacie te filmiki na TV, czy tylko na kompach?Jestem zupelnym laikiem w tej materii bardzo proszę o jasne (łopatologoczne) wyjaśnienie problemu.:-| :D Dodam że w instrukcji napisane jest ze rozdzielczosc tv to 1360x780 a rówmnież (nie wiem co to znaczy) 1080i ,480i,480p,576i,576p,720p??

Z góry dziękuje za odpowiedz,
pozdrawiam tomasz
 

foxdog

New member
samsung kino domowe

Posiadam zestaw kina domowego- model HD-DB120 .Mam pytanie czy warto w odtwarzaczu wymieniać (czytnik)laser?? Zestaw przestał odtwarzać niektóre filmy,które wcześniej odtwarzał. Jaki może być koszt takiej wymiany, może ktoś z forumowiczów byłby wstanie mi doradzić.:blagam:
 
Do góry